Grayscale Bir Günde Yarım Milyar Değerinde Bitcoin ve Altcoin Satın Aldı

Büyük kripto para hedge fonu Grayscale’in kripto bakiyesi sadece yirmi dört saat içinde 0.5 milyar dolar arttı.

Önemli bir Bitcoin ve altcoin alıcısı olan, Barry Silbert’e bağlı Grayscale Investments, 2 Haziran itibariyle yönetimi altında 34.7 milyar dolar değerinde kripto para bulundurduğunu açıkladı. Bu, bir gün önce şirket tarafından bildirilen 34.2 milyar dolarlık AUM’dana kıyasla 0.5 dolar daha fazlaydı.

Grayscale, 0.5 Milyar Dolarlık Kripto Satın Aldı

2 Haziran’da Grayscale fonu ekibi, yönetimleri altındaki kripto varlıklarının boyutunun 0.5 milyar dolarlık bir artışla 34.2 milyar dolardan 34.7 milyar dolara çıktığını duyurmak için Twitter’dan bir paylaşımda bulundu.

Grayscale’in web sitesine göre, şirket şu anda 24.301.467.083 dolar değerinde Bitcoin’i elinde bulunduruyor ve her biri 0.00094219 BTC değerinde 692.370.100 hisseye sahip.

Ancak Grayscale Bitcoin Tröst, web sitesine göre şu anda tahsisli satışlara izin vermiyor.

Grayscale Kripto Truslerinde Büyük Çıkışlar Görülüyor

Analitik platformu Bybt’e göre, sadece Bitcoin Tröst’den değil, diğer kriptolara dayalı tröstlerden de yatırımcı çıkışları bir süredir gerçekleşmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz otuz gün boyunca, yalnızca Litecoin Tröst ile MANA, LPT, BAT ve FIL’e dayalı tröstlerde girişler görüldü.

LINK Tröst’te de son yedi gün içinde 753 giriş yaşadı, ancak Grayscale’in kripto tröstlerinin geri kalanında aynı durum yaşanmadı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.