Graph Blockchain, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) Satın Alacağını Duyurdu!

Kanada merkezli özel bir blockchain iş zekası ve veri yönetimi çözümleri şirketi olan Graph Blockchain Inc yakın zamanda, yan kuruluşu Babbage Mining Corp aracılığıyla satın alacağı ilk iki altcoin’i duyurdu. Şirket, ilgili ağlarında stake etmek amacıyla “önümüzdeki haftalarda” Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) satın alacak.

Graph, söz konusu iki akıllı sözleşme platformunun her ikisinin de kripto para birimi ekosistemi için çok önemli olduğuna inanıyor:

“Her ikisinin de üst düzey geliştirme ekipleri, finansmanı, topluluk desteği ve kullanıcı benimseme, pazar payı ve varlık değerinde önemli artışlar için muazzam bir potansiyeli var.”

Geçtiğimiz günlerde de Dubai merkezli kripto yatırım fonu FD7 Ventures’ın Şubat ayı sonunda ADA ve DOT satın almak için 750 milyon dolar’lık Bitcoin satacağını duyurmuştu.

Bugün yaşanan bir diğer gelişme olarak, kripto para borsası Bybit, üç yeni USDT ticaret çiftinin geldiğini duyurdu: Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Uniswap (UNI). ByBit, sadece iki gün önce ADA’yı listeleyen Coinbase’in liderliğini takip ediyor. Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “yüksek talep gören bu coin’leri alım satım platformumuza getirmekten ve müşterilerimize daha da fazla seçenek sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Crypto News Flash


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.