Goldman Sachs’ın Yeni Kripto Projesi

0

Goldman Sachs, Yeni Gizli Kripto Projesini Hızlandırıyor

Yatırım bankacılığı devi Goldman Sachs’tan yeni bir iş ilanı, dijital varlık geliştirmeyi daha önce görülmemiş bir hızda sürdürme niyetini açıkça ortaya koyuyor.

Goldman Sachs, bir proje yöneticisinin dijital varlık ekibine katılması için bir iş ilanı açtı. Üst düzey pozisyon, iş ilanına göre “işin kapsamını ve yönünü tanımlamaya yardımcı olmada bütünleyici bir rol oynayacak, dağıtılmış muhasebe teknolojisi için kapsamlı yol haritaları geliştirmekten sorumlu olacak.”

Dijital Varlık projesinin birkaç detayı listede açıklanmakla birlikte, iş özellikle bankanın menkul kıymetler bölümü altında sınıflandırılmıştır.

GS Accelerate’in bir parçası olarak, proje, hızlı bir şekilde geleneksel finansal hizmetler endüstrisini yenileyebilecek çözümler ve ürünler geliştirmeyi hedefleyen hızlı bir iç ünite içerisinde yer alacak.

Her ne kadar iş ilanıyla ilgili detaylar az olsa da, içeridekiler Goldman’ın, JPMorgan’ın kendisi ve toptan satış müşterileri arasındaki uluslararası işlemleri basitleştirmeyi amaçlayan dijital varlığına rakip olan JPMCoin’e benzer bir şey başlatmaya odaklandığını söylüyor.

Goldman Sachs CEO’su David Solomon, Fransız haber kuruluşu Les Echos ile yaptığı röportajda, firmanın dijital varlıklar piyasasının daha da içine gireceğini ima etti.

İş ilanında da görüldüğü üzere Goldman Sachs sır projesini hızlandırmak için oldukça istekli.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın