Goldman Sachs Analistleri: Bitcoin Satın Almak İçin Doğru Zaman

0

Goldman Sachs Securities Division’daki analistlere göre, bitcoin fiyatı çok önemli bir alım fırsatında.

Yatırımcılara notunda Goldman Sachs, uzun vadeli bitcoin fiyatı için güçlü bir yükseliş durumunun altını çizdi. Not, BTC’nin başka bir fiyatın eşiğinde olabileceğini iddia ediyor. Bu yılın başlarında gördüğümüz yüzde 200 artışa benzer birim durumun yaşanacağını söyleniyor.

“12,916 dolar – 13,971 dolar arasındaki herhangi bir geri çekilme, 9,084 dolar’ın altına düşmediği sürece zayıflığı satın alma fırsatı olarak görülmeli.”

Kısa Süreli Hedef 13,971 Dolar

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu tarafından Twitter’da paylaşılan Goldman Sachs notu, 13.971 dolar’lık kısa vadeli bir bitcoin fiyat hedefini belirledi. Eğer doğruysa, bu bitcoinin 2019’a gördüğü en yüksek değer olacaktır.

Goldman, Elliot Wave teorisini kullanarak, 2019’un en yüksek seviyesine ulaşabilecek kısa vadeli bir tahmin bekliyor.

Uzun vadeli arayanlar için, bitcoin, mevcut fiyatlarla güçlü bir alım fırsatı sunmaktadır. Goldman Sachs, 13.000 dolar’ın altındaki herhangi bir geri çekilmenin birikme göstergesi olduğunu söyledi. Not, 2019’un ilk yarısında gördüğümüze benzer bir fiyat patlamasının daha da kötü olabileceğini gösteriyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın