Gizemli Kripto Balinası Meteorik Bitcoin Fiyat Hedefini Söyledi

Gizemli bir kripto balinası meteorik olan bir Bitcoin fiyat hedefi belirledi ve CCN ile özel bir röportajda açıkladı. Kripto balinası sadece kripto adresleriyle biliniyor ve 7.000’den fazla BTC biriktirdiği biliniyor.

Kripto para birimleri yazı zamanına göre 35 milyon ABD doları değerinde ve çoğunluğu bu cüzdanda tutuluyor.

Gizemli Kripto Balinası Kriptoyu Büyük Yakaladı

Bitcoin devi, ilk günlerde dünyanın önde gelen kripto para birimlerine yatırım yaptı. Oradan birçok sayıda sağlam yatırım aldı. Bu yatırımların aralarında Binance ve Ethereum da bulunuyor.

“Sadece küçük çevrelerin Bitcoin’i bildiği yıllarda aktif bir şekilde Bitcoin’e yatırım yaptım. Yatırım yapmadan önce Bitcoin teknolojisinin analizini yaptım. Bu analizlerde Bitcoin’in toplum ve finansal sistemi için etkileyici bir şey olacağı olasılığını gördüm. Henüz başlangıç aşamasındayız ve kripto para birimi piyasasında ve blok zinciri teknolojisinde büyük bir potansiyel görüyorum.”

Olumlu bir bakış açısına sahip olmasına rağmen, yatırımcı “henüz herkes kriptodan kurtulamayacak” diyerek, henüz bitmeyeceğini belirtti.

50.000 Dolarlık Bitcoin Fiyat Görüşü

Gizemli kripto yatırımcısının gelecekteki Bitcoin fiyatı hakkında söyleyecek çok şeyi vardı.

“Önümüzdeki üç ila beş yıl içinde Bitcoin fiyatının 50.000 dolara ulaşacağını göreceğimizi düşünüyorum.”

Bitcoin yatırımcısı, boğa piyasasına tekrar girdiğimize tam olarak ikna olmuş değil. Ancak, piyasanın yakında bu yönde hareketleneceğini belirtti.

“Boğa piyasasının geri dönüşünü zaten gördüğümüze inanıyorum. Olmazsa, önümüzdeki aylarda daha iyi anlayacağız. 200 günlük hareketli ortalamanın üstündeki Bitcoin konsolidasyonu ve yarıya yaklaşma oranı da yükseliyor.

Kaynak:Ccn

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.