Mart 6, 2022

Gizemli Balina Bu Meme Coin’e Yüklendi: Fiyat Düşünce Harekete Geçti!

Anonim bir Shiba Inu balinası, meme token yerel bir dip seviyeye ulaştığında yaklaşık 1 milyon dolar değerinde büyük bir satın alma gerçekleştirdi.

Balina cüzdanlarının hareketlerini izleyen WhaleStats’ın verilerine göre, cüzdan 5 Mart’ta büyük bir satın alma işlemi gerçekleştirdi. Alıcı adres şu anda Shiba Inu, USDT, SAND ve MANA dahil olmak üzere 109.2 milyon dolar değerinde çeşitli kripto paralara sahip.

Balinanın cüzdanındaki en büyük ikinci yatırım, Ethereum blockchain’deki Tether’in USDT stablecoin’i. Ne yazık ki, söz konusu cüzdan WhaleStats’ın en büyük Ethereum adresleri listesinde listelenmiyor, bu nedenle cüzdanın performansını ve özel olarak Shiba Inu konumunu belirlemenin bir yolu yok.

SHIB’nin piyasa performansı

TradingView’e göre, Shiba Inu, 0.000023 dolarlık yerel dip bölgesine geriledi ve ayrıca token için bir destek bölgesi görevi gören 200 günlük hareketli ortalama çizgisine ulaştı.

Daha önce SHIB, piyasadaki toparlanmanın desteğiyle bu seviyeden 0.000028 dolara sıçramıştı. Ne yazık ki, balina tarafından yapılan büyük satın alma işlemi de, 12.9 milyar dolarlık piyasa değeri ile meme token’a yardımcı olamadı.

Yazının kaleme alındığı sırada, token 0.00002375 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatteki değerinden neredeyse %4 oranında gerilemiş durumda.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.