Ünlü Girişimci Ethereum Tahminleri Hakkında Konuştu: İşte Detaylar!

Gokhshtein Media’nın kurucusu, eski ABD kongre adayı, büyük kripto paralar ve meme coin’ler hakkında sık sık tweet atan David Gokhshtein, bu kez Ethereum ‘a ve geçen yıl Twitter’da görülen ve ETH’nin 10.000 dolara doğru ilerlediğine dair tahminlere değindi.

Gokhshtein tweetinde, en büyük ikinci dijital para biriminin topluluğunun hala yukarıda belirtilen yüksek fiyat seviyesine ulaşma potansiyeline sahip olup olmadığını merak ediyor. Son zamanlarda Twitter’da ETH’nin 10.000 dolara ulaştığından bahseden kimseyi duymadığını tweetledi.

ETH Yükseltmesinin Şanghay Tarihi Açıklandı

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere merakla beklenen Şangay yükseltmesinin tarihi nihayet açıklandı. ETH ağı için çok önemli olan hard fork 12 Nisan’da gerçekleşecek.

Bundan sonra, stakerlar ETH’lerini Ethereum 2.0 para yatırma sözleşmesinden çekmeye başlayabilecekler. Bu yükseltme, Capella adı verilen başka bir yükseltmeyle birlikte blok zincirinin proof-of-stake konsensüs algoritmasına geçişini tamamlayacak. Bazı balinalar bundan sonra Ethereum fiyatının düşmesini bekliyor, çünkü yukarıda bahsedilen stake sözleşmesinden büyük miktarda ETH çekilmesi bekleniyor.

Ethereum Piyasa Performansı

Bu haber yazıldığı sırada ETH fiyatı, kısa süre önce 1.800 doları aşmayı başardıktan sonra 1.750 dolar bölgesinde tutunuyor. ABD’deki bankacılık krizi devam ederken Ethereum bu ay birkaç kez 1.800 doları gördü.

Gelişmeler büyük bankanın çökmesiyle başladı. Silvergate, Silicon Valley Bank ve Signature Bank en bilinen örneklerdi. Bu durum Bitcoin fiyatını kısa süreliğine 28.000 dolar seviyesine çıkardı ve Ethereum’un 1.800 doları geri kazanmasını sağladı.

Bu gelişmeler Bitcoin, Ethereum ve onları takip eden kripto piyasasının geri kalanının fiyatının yükselmesine yol açıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.