Gemini Borsası, Ethereum 2.0 Desteğini Duyurdu!

Gemini, ETH staking desteği ekliyor. ABD borsası, güncellemenin yakında kullanıma sunulacağını doğruladı.

ABD’deki en büyük kripto para borsalarından biri olan Gemini, Ethereum 2.0 staking ödüllerini “mümkün olan en kısa sürede” başlatıyor. Winklevoss ikizlerinin sahibi olduğu firma dün akşam kısa bir blog yazısı ile haberi duyurdu:

“Ethereum topluluğunu, Eth2 geçişleri ve bir sonraki dönüm noktasına ulaşırken yeni gelişmeleri desteklemeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. Böylece tüm müşterilerimize kriptodaki en son gelişmelere erişme ve bunlardan kazanç sağlama yeteneği sağlayabiliyoruz.”

Mevcut Gemini kullanıcıları, ETH 2.0 desteklenmeye başladıktan sonra Ether (ETH) token’larını ETH 2.0’a dönüştürebilecek ve staking ödülü kazanabilecek. Lansman tarihi de dahil olmak üzere diğer tüm ayrıntılar henüz paylaşılmadı.

Ethereum 2.0 Phase 0, Beacon Chain’in konuşlandırılmasıyla 1 Aralık’ta başarıyla başlatıldı. Güncellemede yapılan en büyük değişiklik, daha önce Bitcoin gibi iş ispatı mutabakatına dayalı ağın hisse ispatı mutabakatına taşınması oldu. Ethereum’un geliştirici ekibi, hisse ispatının merkezilik risklerini azalttığını ve yüzde 51 saldırılarına karşı daha güçlü bir savunma sunduğunu iddia ediyor.

Birkaç borsa, ETH sahiplerinin katılımına ve staking yoluyla ödül kazanmasına yardımcı olmak için yükseltmeyi destekleme planlarını duyurdu. Popüler borsalar Coinbase, Kraken. Binance ve MyEtherWallet’in mobil hizmeti desteklerini açıkladı. Son olarak bunlar arasına Gemini de katıldı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.