%165 Gelebilir: Analist Az Bilinen Altcoin’de Patlama Bekliyor!

0
%165 Gelebilir: Analist Az Bilinen Altcoin'de Patlama Bekliyor!
  • Kripto topluluğu tarafının yakından takip ettiği bir kripto para birimi analisti, az bilinen bir altcoin için büyük bir artış öngörüyor ve Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) hakkındaki tahminlerini güncelliyor.

Sektörde Crypto Capo takma adı ile bilinen trader, 536.000 Twitter takipçisine, stablecoin Reserve Token’ın (RSV) istikrarını kolaylaştıran ETH tabanlı kripto para birimi Reserve Rights’ın (RSR) yüzde 165’lik bir ralli başlatmasını beklediğini söyledi.

“Mavi seviyenin altındaki sapmayı takiben biraz RSR aldım. Ana ağ neredeyse tamamlandı.”

rsr analiz

Popüler analistin çizelgeleri, RSR’nin son bir yılın en düşük seviyesine düşmeden önce 0,017 dolar seviyesine kadar yükseleceğine inandığını gösteriyor. Capo ayrıca token’ın %99’ı tamamlanmış olan ana ağındana da dikkat çekerek bu gelişmenin fiyatta katalizör görevi göreceğini iddia diyor.

RSR, yazım sırasında 0,0064 dolar seviyesinden işlem görüyor.,

Binance Coin (BNB)

Analist daha sonra dikkatini, hacim olarak dünyanın en büyük kripto borsa platformu olan Binance‘in yerel varlığı olan BNB‘ye çeviriyor. Analist BNB’nin Temmuz seviyelerine düşmeden önce mevcut fiyatı olan 298.98 dolardan yüzde 10.2 artışla 297.50 dolar seviyesine kadar yükselmesini beklediğini söyledi.

binance coin

Ethereum (ETH)

Crypto Capo, önde gelen akıllı sözleşme platformunun önemli bir destek seviyesinden sıçradığını ve yatırımcılar için iyi bir risk-ödül oranı sunuyor olduğunu söyleyerek dikkatini Ethereum‘a (ETH) çevirerek analizini sonlandırıyor.

“Bazı düzenli yükseliş sapmaları ile kilit destek seviyesinden sıçrıyor. İlk TP [kâr al], H&S’nin [baş ve omuz modelinin] boyun çizgisinde bulunuypr ve iyi bir risk ödül oranı sağlıyor.”

ethereum

Popüler Coin Bureau YouTube kanalının sunucusu da Ethereum’un (ETH) Proof of Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına geçişinin, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatını olumlu yönde etkileyeceği konusunda iyimser.

Guy takma adlı spunucu, 2.12 milyon YouTube abonesine, birleşmenin etkisinin, The Surge, The Verge, The Purge ve The Splurge gibi Merge’le kafiyeli yaklaşan diğer Ethereum yükseltmelerinin başarıyla uygulanmasından sonra hissedileceğini söyledi.

“Tabii ki bu [birleşme] bir söylentiyi al, haberi sat olayı olayıydı ve bazıları o gün yaşanan havai fişek eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Ama bu her zaman beklenen bir şeydi. Ölçeklendirme avantajları, Surge’e kadar hissedilmeyecek. Bunun yanı sıra hala sabırsızlıkla bekleyeceğimiz The Verge, The Purge ve The Splurge gibi yükseltmelerimiz olacak.

Ancak şu anda, öngörülen parasal değişiklikler ETH arzını etkiliyor, emisyonlar önemli ölçüde düştü ve enflasyon artık yok denecek kadar az. Bunun etkilerinin kısa vadede hissedilmesi olası olmasa da, uzun vadede hissedilmesi muhtemeldir. Sadece bu noktaya dayanarak bile çok daha ilgi çekici bir yatırım.”

ETH, son 24 saatte yüzde 5’lik bir düşüşle 1.272 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın