Galaxy Digital’in Kurucusu Novogratz: BTC 7,000-10,000 Dolar Aralığında Kalacak

0
514

Kripto para ticari bankası Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Michael Novogratz, Bitcoin’den (BTC) 7.000 dolar ile 10.000 dolar aralığında çekişme beklediğini söyledi.

Raporda, şirketinin üç aylık kazancının tartışıldığı bir konferans sırasımda, “ileriye dönük olarak, Bitcoin’in muhtemelen 7.000 ila 10.000 dolar arasında bir yerde pekişeceğini” belirtti.

“Eğer yanılıyorsam, yaşamasını sağlayacak heyecan ve momentuma sahip olduğu konusunda yanılıyorumdur.”

Bloomberg raporunda Novogratz, bu yıl kripto para birimlerinin yaygın olarak kabullenilmesinin yanı sıra Wall Street ve teknoloji firmaları tarafından blok zinciri teknolojisine olan ilgiye de dikkat çekti.

Novogratz’e göre, hem Microsoft’un Bitcoin’in kimlik yönetimi için blok zinciri teknolojisini kullanması, hem de Facebook’un söylentili kripto para birimi projesi, sektöre büyük bir kredi sağladı.

Eski Fortress Grubu Hedge fon yöneticisi ve Goldman Sachs Group Inc. ortağına göre, kripto para birimlerinin nasıl algılandığına dair önemli değişiklikler oldu:

“Kripto üretmek, dünyadaki finansal ve tüketici altyapısının önemli bir parçası haline gelecek.” 

Galaxy Digital’in kazançları hakkında konuşursak, 31 Mart’ta sona eren üç ayda, şirket 12.9 milyon dolar net kar elde etti ve şirketin bir önceki yılın aynı zamanında 134 milyon dolar net zarar ettiği bildirildi.

Bu gelirlerin çoğunlukla kripto varlıklarının değer kazanmaları ve yatırım kazançları sonucu olduğu bildirildi. 

Novogratz ekledi:

“İş konusunda gerçekten daha iyi hissediyoruz”

Cointelegraph’ın yakın zamanda bildirdiği gibi, Novogratz, sosyal medya devleri tarafından yaratılan kripto varlıklardan birinin başarıya ulaşacağını belirtti.

Dün, dijital para yatırım şirketi Dadiani Sendikasına, Bitcoin arzının mümkün olan %25’ine yakınını satın almak amacıyla zengin bir müşteri tarafından yaklaşıldığı bildirildi.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın