Galatasaray’ın Taraftar Tokeni de #Sensizolmaz Diyor!

Galatasaray’ın Taraftar Tokeni Socios.com, Galatasaray Taraftarlarının Tribünlerde Karton Fotoğraflarıyla Yer Almaları İçin Harekete Geçti!

Taraftar oylama ve ödül platformu Socios.com’da en çok Taraftar Tokeni’ne sahip 170 Galatasaraylı, sahalarında oynanacak son 3 maçta karton fotoğraflarıyla yer alabilecek!

Seçilecek 170 taraftar; 21 Haziran’daki Gaziantep, 5 Temmuz’daki Trabzonspor ve 19 Temmuz’daki Göztepe maçında tribündeki yerini garantilemiş olacak.

Ayrıca, 20 taraftar fotoğrafı daha Galatasaraylılara Socios.com’un sosyal medya hesapları üzerinden hediye edilecek.

Socios.com’un bu girişimi, Galatasaray’ın #SensizOlmazGalatasaray kampanyası kapsamında gerçekleşiyor. Galatasaray’ın kampanyası ile maçların seyircisiz oynandığı bu dönemde, taraftarlar kulüplerine destek vermeye devam edebiliyor. Daha fazla bilgi için: https://www.sensizolmazgs.com/

Chiliz & Socios.com CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus’un açıklaması:

“Taraftarlara stadda veya dışarıda fark etmeksizin, unutulmaz deneyimler yaşatmaya odaklandık. Süper Lig sezonu kapalı kapılar ardında devam ederken, en fazla sayıda $GAL Taraftar Tokeni’ne sahip taraftarların fotoğraflarını tribünlerde sergileyerek onlara mükemmel bir ödül vermek istedik. Bu uygulama, Galatasaray taraftarlarının $GAL Taraftar Tokeni’ni kullanarak kulüpleriyle daha yakın bir bağ kurabileceklerinin bir örneği. Daha fazlası da yolda! Türkiye ve dünya çapında kulüplerine daha yakın hissetmek isteyen Cimbomlular, Socios.com uygulamasını hemen şimdi indirebilir ve $GAL Tokeni’ni satın alabilirler. “

Socios.com’un arkasındaki blok zincir şirketi Chiliz, bugün itibarıyla $GAL Taraftar Tokeni’nin dünyanın ilk spor ve eğlence odaklı kripto para borsası Chiliz.net’te listelendiğini duyurdu.

Sporseverler ve kripto para meraklıları, masaüstü, iOS ve Android’de kullanılabilen Chiliz.net ile dünyanın en başarılı spor kulüplerinin dijital varlıklarını alıp satabiliyor. Chiliz’in duyurusuyla birlikte, $GAL Taraftar Tokeni Chiliz.net’te yer alan Juventus ($JUV) Taraftar Tokeni’nin yanına katılmış oldu. ($JUV)’un fiyatı, lansmanından hemen sonra %17 oranında artış göstermişti.

Chiliz’in taraftar oylama ve ödül platformu Socios.com’da bulunan $GAL Taraftar Token’leri, platformun ‘Para Çekme’ özelliği kullanılarak Chiliz.net’e aktarılabiliyor. ‘Para Çekme’ özelliğinin kullanılabilmesi için 90 günlük satın alma süresinin dolması gerekiyor. $GAL Taraftar Tokeni, Socios.com platformundan direkt olarak satın alınabiliyor. Socios.com üzerinden Taraftar Tokeni satma özelliği ise çok yakında.”

iOS ve Android’de kullanılabilen Socios.com uygulaması, dünya çapındaki Galatasaray taraftarlarına kulüplerini ilgilendiren oylamalara katılmalarını ve $GAL Taraftar Tokeni sayesinde ödüller kazanmalarını sağlıyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.