FUNToken Nedir? FUNToken Nasıl Alınır?

FUNToken.io tarafından çıkarılan ve desteklenen FUNToken, farklı borsalarda satın alınabilen bir tür “kurumsal varlık” olarak tanımlanmaktadır. Platform, blockchain teknolojisiyle desteklenen ve herhangi bir merkezi olmayan “online oyun” dünyasıdır. FUNToken da bu online oyun platformunda kullanılan yerel para birimidir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, platformun kendi tanıtımına göre iyi tanımlanmış bir yol haritası ve blockchain çözümleri sunma konusunda oldukça iddialı olan bu çözüm, oldukça deneyimli bir ekiple yola devam etmektedir. FUNToken ile ilgili platformda yazılım geliştirmenin yanı sıra teknik altyapıya destek sunabilir ve sonuç olarak gelişmiş bir online oyun fırsatları yaratılabilir.

Ethereum blockchain’de çalışan FUNToken bu özelliğiyle ERC-20 token olarak çalışmaktadır. Buna ek olarak; Ethereum’dan daha performanslı ve daha ucuz olan Polygon yan zincirinde yeni bir token olan XFUN da piyasaya sürüldü. Bu yeni teknoloji, sıfır maliyet ve düşük gecikme ile verimli on-chain işlemlere olanak tanıma misyonuna sahiptir.

FUNToken Kim Tarafından Ne Zaman Kurulmuştur?

2021 yılında çeşitli altyapısal hazırlığı ve tanıtımını gerçekleştirdikten sonra Ethereum blockchain’i kullanarak online oyun platformunu hazırlayan FUNToken, kısa bir süre içerisinde token yakma programını da tanıtmaya başlamıştır. Projenin güçlendirilmesinden sonra Katman-2 çözümünü de tanıtan platform, ilerleyen dönemde FUN ile 1’e 1 takas edilecek şekilde bir geçiş sürecini başlatacağını duyurdu.

CEO konumunda Adriaan Brink bulunan projenin; CFO’su Peter Stenslunde ismi bulunmaktadır.

FUNToken Nasıl Çalışır?

  • Adil Oyun: Ethereum blockchain’i kullanarak adil ve şeffaf oyun imkanı.
  • Hızlı: Üçüncü taraf sağlayıcılarla anlık olarak çalışan kullanıcı doğrulaması ile hızlı ve her yerden erişim.
  • Operatör Dostu: Söz konusu bu özellik teknik bir özelliktir.
  • Uygun maliyet, yüksek güvenlik, cihazlardan bağımsız, FIAT para alma zorunluluğu yok.

Sorumluluk Reddi: Öncelikle FUNToken ve bağlı olduğu platformunda “online kumar” platformu ile bağlantısı göz önüne alındığında ülkemizde kullanımına ilişkin yasal uyarılar ve kısıtlamalara uyulmak zorundadır. Söz konusu bu içerik herhangi bir yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte söz konusu platformun detaylarını da içermemektedir. Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, diğer kripto paralar gibi işlem gören ve takas edilen FUNToken tanıtımı yapılmıştır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.