Fundstrat’a Göre, Bu Fiyat Modeli Korunursa ​​Bitcoin Tekrar 50.000 Dolar’a Ulaşabilir

Wall Street araştırma firması Fundstrat’a göre Bitcoin, tarihindeki en büyük üçüncü aylık düşüşünü kaydetmesine rağmen 50.000 dolar seviyesini yeniden ziyaret etme yolunda ilerleyebilir. Firmaya göre önde gelen kripto para birimi, ters baş ve omuz alt modelini oluşturmanın ortasında.

Bunun yanında Fundstrat’tan Tom Lee, Bitcoin’in bir dizi daha düşük seviyeler yapmaya devam etmesinin aslında “iyi bir işaret” olduğunu söylüyor.

Geçtiğimizz günlerde Lee, acımasız bir düzeltme kaydetmesine rağmen Bitcoin’in bu yıl 100.000 dolar’ın üzerinde çıkabileceğini iddia etti. Fundstrat ise, Nisan ayı araştırma notunda, Ethereum’un bu yıl 10.000 dolar seviyesine ulaşabileceği tahminini de yineledi.

Bununla birlikte, Lee’nin 2018 kripto kışında sürekli olarak yanlış fiyat tahminleri yapmasıyla ün kazandığı göz önüne alındığında, Fundstrat’ın analizi bir şüpheyle karşılanmalı.

Bitcoin şu anda Bitstamp borsasında 36.794 dolar’da işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.895 dolar’dan yaklaşık yüzde 43 daha düşük seviyede.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.