Ocak 27, 2022

FTX CEO’sundan İddialı Yorum: “Bu Altcoin Düşük Performansa Rağmen Diğer Blockchain’leri Geride Bıraktı!”

Solana ağı geçtiğimiz iki hafta içinde iki kes ‘kesintiye’ uğradı. Ağ kullanıcıları sürekli olarak başarısız transferlerden şikayetçiydi. Buna karşı DeFi yatırımcılarının ‘karmşık işlemlerde’ bir artış kaydettiği de görüldü.

Solana (SOL) ağının düşük performansı, altcoinin alaka düzeyi ve güvenilirliği hakkında soruları gündeme getirdi. FTX borsasının CEO’su Sam Bankman-Fried, kesintilere ve düşük performansa rağmen Solana’nın diğer blok zincirlerinden üstün olduğunu savundu.

Bankman-Fried, Solana (SOL) ağının tarihsel performansına göre bozulduğuna inanıyor ve bu, diğer blok zinciri ağlarından daha üstün olduğu anlamına geliyor. FTX borsasının CEO’su, Solana blok zincirinin sonucuna odaklanıyor ve ağın hala tüm büyük kripto para birimlerinden daha fazla işlem gerçekleştirdiğini vurguluyor.

Block araştırma başkan yardımcısı Larry Cermak, Solana ağının kesintisinin tüccarların pozisyonlarını tasfiye ettiğini ve kripto portföylerinin performansını olumsuz etkilediğini düşünüyor. Bu, Solana’nın son birkaç haftadaki düşük performansından sonra en üstün blok zinciri olmayabileceği anlamına geliyor.

Solana ağının geliştirici ekibi, DeFi kullanıcılarının yaptığı karmaşık işlemlerle ağ üzerindeki işlemleri yavaşlattığını düşünüyor.

Analistler, Solana fiyatının eğilimini değerlendirdi ve bir toparlanma öngörüsünde bulundu. @MacroCRG takma adlı bir analist, Solana fiyatının ilk ilgi alanına yaklaştığını ve bu yükseliş veya kırılma noktasında bir tepki olabileceğine inanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.