Mart 22, 2022

Fiyat Patladı: Az Bilinen Altcoin’in Fiyatı %150’nin Üzerinde Arttı!

Kripto uzaydaki en popüler kripto cüzdanlarından birisine güç veren bir altcoin, piyasalardaki genel bir yükseliş trendinin ortasında fiyatında patlama yaşadı.

Dev kripto para borsası Binance‘in sahibi olduğu Trust Wallet, kullanıcıların binlerce farklı kripto varlığını yönetmesini sağlayan popüler bir platformdur. Cüzdan ayrıca, non-fungible token’ları (NFT’ler) depolayabilir ve DApp’lerle (merkezi olmayan uygulamalar) uyumlu yerleşik bir Web3 tarayıcısına sahiptir.

Binance kısa süre önce, platformun yerel varlığı Trust Wallet Token’ın (TWT), Tether (USDT) paritesinde çapraz marj trading’i için destekleneceğini duyurdu. Borsa ayrıca mart ayının başlarında attığı bir tweet’te Trust Wallet’ın operasyon başkanı Brian Tan’ın 28-30 Mart tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan Binance Blockchain Haftası etkinliğine de katılacağını açıkladı. Tan’ın geçmişte Binance ve Uber’de yönetim pozisyonlarında bulunduğu biliniyor.

Trust Wallet ayrıca, geçtiğimiz Eylül ayında Bitcoin’i (BTC) yasal para birimi olarak tanıyan ilk ülke olan El Salvador’daki kullanıcılar tarafından da özel olarak kullanılabiliyor.

Trust Wallet Token, yedi günden daha kısa bir sürede 0,62 dolardan 1,57 dolara yükseldi. Yüzde 153’ün üzerinde bir kazanç elde eden altcoin, son zamanlarda harika bir performans sergiledi.

Bu yükselişten sonra bir düzeltme yaşayan TWT, son 24 saat içerisinde ise 0.91 dolardan 1.26 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında ise kripto para birimi yüzde 13’ün üzerinde bir artışla 1,07 dolar seviyesinde bulunuyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.