Fiyat Ateşlendi: Bu Meme Coin’den 2.8 Katrilyon Yakım Geldi!

0
Fiyat Ateşlendi: Bu Meme Coin'den 2.8 Katrilyon Yakım Geldi!
  • SHIB’in düzenli coin yakımlarını takip eden bu popüler meme kripto para birimi de gelecekte fiyatı artırmak amacıyla bir saat içinde şaşırtıcı miktarda meme token’ı ölü bir cüzdana gönderdi. İşte Detaylar…

Baby Doge Coin (BABYDOGE) topluluğu, geçtiğimiz aylarda duyurduğu 50 katrilyon BabyDoge’u yok etme planının bir parçası olarak, dolaşımdaki meme token arzından yaklaşık 3 katrilyon Baby Doge Coin’in çıkarıldığını duyurdu.

2.8 katrilyon coin yandı

Aktif olarak BABYDOGE yakımı gerçekleştiren ve BabyDoge topluluğunu tarafından yakılan token miktarını takip edebileceği bir izleme platformu olan olan BabyDoge yakımı takip hesabı @babydogeburn_ bugün paylaştığı bir tweet’te; 2.880.434.321.993 BabyDoge’un harcanamaz bir cüzdana gönderildiğini ve yalnızca bir saat içinde bu token’ların dolaşımdan kaldırıldığını belirtti.

Bu etkileyici rakama rağmen, yakılan bu meme token’ların toplamı kabaca 4.056 dolar değerindeyken, kripto para birimi yazım sırasında 0.000000001408 dolardan el değiştiriyor.

BabyDoge

BabyDoge’un ilk piyasaya sürüldüğünde token’ın toplam arzı 420 katrilyondu, ancak son zamanlarda topluluk ve ekip tarafından gerçekleştirilen yakımların ardından Dogecoin ve Shiba Inu köpek ırkından esinlenerek yaratılan kripto para biriminin toplam arzı yaklaşık yarıya, 232 katrilyon meme coin’e düşürüldü.

50 katrilyon yakım için oy verildi

3 Haziran’da KoinFinans olarak BabyDoge topluluğunun token yakımlarının hızlandırılması için oy kullandığını ve mevcut arzı 50 katrilyon daha azaltmaya karar verdiğini bildirmiştik. Platformun ilk doğum gününde günü daha özel kılmak için planlar yapan ekip, Ethereum’da 50 Katrilyon BabyDoge token’ın yakımını gerçekleştirmek için Snapshot üzerinde bir topluluk önerisini başlatmıştı.

Ekip topluluğa Babydoge yakımı konusunda oy kullanma şansı vermiş ve aralarından seçim yapabilecekleri üç seçenek sunmuştu:

  • Seçenek 1: Evet, Hepsi aynı anda yakılsın.
  • Seçenek 2: Evet, 2 Aylık bir süreç içerisinde yakım yapılsın.
  • Seçenek 3: Hayır dokunmayın.

BabyDoge’un resmi Twitter hesabı tarafından paylaşılan son güncellemeye göre, 2 katrilyondan fazla oy kullanıldı. Bunun dışında, oyların yüzde 91’inden fazlası yakımın gerçekleşmesi lehinde kullanıldı

Ancak bu karar, Ethereum üzerinde olan token’larla ilgili olarak verildi ve orijinal Binance Smart Chain ağında BabyDoge’un yakılıp yakılmayacağına ve ne kadar yakılacağına dair bir bilgi ise henüz yok.

Bu ayın ilk iki günü boyunca ekip 6 katrilyon token’ı dolaşımdan çıkardı. Daha sonra bu dev yakımları yine birkaç büyük yakım izledi. Örneğin 15 Haziran’da platform yine 2.6 katrilyon BABYDOGE yakımı gerçekleştirdi.

BabyDoge topluluk açısından büyük bir dönüm noktasına ulaştı

Köpeklerin refahını ön planda tutan ve aktif olarak köpek barınaklarına ve köpeklere fayda sağlayan kuruluşlara ulaşan bir kripto para birimi olan Baby Doge Coin, Haziran 2021’de Dogecoin (DOGE) topluluğu tarafından piyasaya sürülen bir projedir. Dogecoin’den daha hızlı işlemler ve gelişmiş zekayı kullanan platformun amacının, mümkün olduğu kadar çok köpeğin kurtarılmasına yardımcı olmak olduğu biliniyor.

BabyDoge, Twitter takipçilerinin sayısında yeni ve büyük bir büyüme gördü. Popüler meme kripto para birimi BabyDoge’un Twitter hesabı, takipçi sayısının 1.45 milyonu aştığını duyurdu.

29 Nisan’da bu sayı halen 1.3 milyon seviyesindeyken, Şubat ayında 1 milyon seviyesindeydi. Böylece, son 5 ayda platform topluluğuna yaklaşık yarım milyon Twitter takipçisi ekleyerek büyümüş oldu.

Bu, BabyDoge’un yakın zamanda ulaştığı tek dönüm noktası değil. Büyük kripto medya platformları tarafından da bildirildiği üzere, bu haftanın başlarında dolaşımdaki BabyDoge arzının sayısı nihayet CoinMarketCap tarafından doğrulandı.

Ayrıca, BabyDoge holder sayısı da Shiba Inu’yu geride bırakarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.550.000 adrese ulaştı.

Trend meme kripto para birimi BabyDoge fiyatı son 24 saat içinde yüzde 12’in üzerinde bir artış yaşayarak yazım sırasında 0.000000001418 ABD Doları seviyesinde işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın