Fırlayan Altcoin’de Düşüş Başladı, Yatırımcılar Ne Yapmalı?

 LUNC, 22 Ağustos’tan bu yana %470 gibi inanılmaz bir oranda arttı ve 1 milyarın üzerinde giriş kaydederek yatırımcılarını memnun etti. Bununla birlikte LUNC’nin parlak günleri biraz geride kaldı ve bugün %15’e yakın bir düşüş kaydetti.

LUNC

LUNC fiyatındaki güçlü artış, yakma mekanizmasının devreye girmesinin yanı sıra staking özelliğini yeniden işlevsel hale getiren bir güncelleme sonucunda geldi. Topluluğun çabası ise yatırımcıların dikkatini çekti ve yeni yatırımcıları heyecanlandırdı.

Bununla birlikte, Binance‘in on-chain vergi yakma yoluyla LUNC’nin yakılmasını desteklemeyeceği bildirikten sonra, beklenildiği üzere etkisi de olumsuz oldu.

LUNC fiyatındaki mevcut artıştan önce olduğu gibi, bu şansın başlangıçta yüksek olduğunu söylemeye gerek yok, token neredeyse yok olacak kadar değer kaybetmişti. LUNC’nin hiçbir beklentisi bulunmuyor, projenin ve kurucularının itibarı yerle bir olmuş durumda ve topluluğun projeyi yeniden canlandırma girişimlerinin başarısızlığa mahkum olması muhtemel görünüyor.

Mevcut durumda, Terra’nın Mayıs kazasından kaynaklanan itibar hasarı onarılamaz halde. Ekosistem geliştiricileri BNB Chain ve Polygon ağlarına geçiş yaptı ve zincir üzerinde neredeyse hiç etkinlik kaydedilmedi.

Büyük olasılıkla, LUNC yalnızca düşük likiditeye sahip ucuz token’lardan para kazanmaya çalışan, bu tür varlıkları “hızlandıran” ve haber faktörleri tarafından manipülasyonlarını artıran spekülatörler tarafından desteklenen “spekülatif bir varlıktan” fazlası değil.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.