%568 Fırladı: Bu Gelişme Popüler Altcoin’in Fiyatında Patlamaya Neden Oldu!

0
%568 Fırladı: Bu Gelişme Popüler Altcoin'in Fiyatında Patlamaya Neden Oldu!

Popüler bir kripto para birimi uygulamasının yerel token’ı, davalar, mahkeme kararları ve hatta platformunda trade’in askıya alınması gibi olayların yaşandığı çalkantılı birkaç hafta yaşamasına rağmen hızlı bir şekilde toparlandı ve parabolik bir yükseliş yaşadı.

Geçtiğimiz haftalarda Voyager Digital, kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC) için bir temerrüt bildirimi yayınladı ve Bölüm 11 iflas koruması için başvuruda bulundu, ancak geçen gün içinde Voyager VGX (VGX) 0,15 dolardan yükselerek 1,03 dolarda zirveye ulaştı. Bu fiyat yükselişi yüzde 586’lık bir kazanca işaret ediyor.

Voyager ilk olarak Haziran ayı sonlarında 3AC’ye resmi bir temerrüt bildirimi sundu ve bu bildirimde 15.250 Bitcoin (BTC) ve 350 milyon dolar değerinde dolara sabitlenmiş US Dollar Coin’den (USDC) oluşan yaklaşık 650 milyon dolarlık önceki kredinin geri ödenmesini talep etti.

Voyager olaydan birkaç gün sonra, yeniden yapılanma sürecini başlatmak için geçen hafta iflas koruması başvurusunda bulunmadan önce, 3AC’nin ödenmemiş borcundan kaynaklanan likidite endişeleri nedeniyle platformundaki ticaret faaliyetlerini geçici olarak durdurduğunu duyurdu.

CNBC Salı günü, New York’taki bir federal yargıcın, fon kurucu ortakları Zhu Su ve Kyle Davies’in nerede olduğunun bilinmediği bir dönemde Three Arrows Capital’in varlıklarını dondurduğunu bildirdi.

Mahkeme kararının altcoin‘deki ralliyi ateşlediğine dair doğrudan bir kanıt olmamasına rağmen, günün ilerleyen saatlerinde VGX token muazzam bir ralli başlattı.

Bunun yanı sıra Voyager platformunda alım satımı askıya aldığından, uygulama aracılığıyla VGX’e sahip olan yatırımcıların bu devasa ralliye rağmen satış yapamadığı veya kâr elde edemediğini belirtmekte de fayda var. Bununla birlikte, VGX token hala en az bir düzine ek kripto para borsasında hala alım ve satım için mevcuttur.

Voyager, ilk meteorik yükselişinden sonra ciddi bir düzeltme yaşamasına rağmen, son 24 saate göre hala yüzde 300’ün üzerinde bir yükselişle yazım sırasında 0,82 dolar seviyesinde bulunuyor.

VGX token

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın