Finans Muhabiri Bu 3 Altcoin’i Hedef Aldı: Yok Olmaya Mahkumlar!

Ünlü finans muhabiri CNBC’nin “Mad Money” programının sunucusu Jim Cramer, katıldığı yakın tarihli programda şu anda kripto konusunda olumsuz olunması gerektiğini söyledi.

Cramer, özellikle popüler üç altcoin Dogecoin (lider meme kripto para birimi), Ripple’a bağlı XRP ve Litecoin (kripto alanında yaygın olarak “dijital gümüş” olarak bilinir) konusunda olumsuz. Bu altcoin’lerin “yok olmaya mahkum” olduğunu belirtti.

Cramer daha öncesinde de kripto para sektörünün temelsiz olduğunu öne sürerek piyasayı devasa bir dolandırıcılık olarak gördüğünü söyledi ve Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE) ile Solana’yı (SOL) hedef aldı.

Genel olarak, hisse senetlerini dijital varlıklara tercih eden finans uzmanı, Bitcoin ve Ethereum dışındaki kripto para birimlerini sürekli olarak eleştiriyor.

BTC’nin 12.000 dolardan işlem gördüğü 2020’de bu iki dijital paraya yatırım yaptığını bildirdi. Bir yıl sonra 69.000 dolar seviyesine yakın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında ve Ethereum fiyatı da sıçradığında, BTC ve ETH’den elde ettiği karı bir çiftlik ve bir tekne satın almak için kullandığını söyledi.

Diğer kripto para birimlerine gelince, “Mad Money” sunucusu onları şüpheli bularak karalamaya devam ediyor ve “her yıl para kaybetmemek” için herkesi bunlara yatırım yapmamaları konusunda uyarıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.