Ethereum’un Yükselişi Devam Ediyor! Gözler 500 Seviyesinde

Ethereum, Ağustos ayının en yüksek seviyesi olan 450 doları aştı. Hafta sonu başlayan ralli, Ethereum’un fiyat hareketini 450 doların üzerine çıkarmasıyla durdurulamaz hale geldi. Ethereum, şu an da güç içi %9’luk bir artışla 470 doların üzerinde işlem görüyor. Ethereum, Eylül ayında 500 doların üzerinde işlem yapmak için harekete geçti diyebiliriz. 460 doların üzerindeki destek, odağın 500 dolarda kalmasını sağlayabilir.

Ethereum’un Hızlı Yükselişi

Hareketlilik dün, 31 Ağustos sabahın geç saatlerinde başladı. Kripto para keskin bir şekilde yükseldi ve sadece birkaç saat içinde 435 dolarlık bir dirence ulaştı. Bu direnç, ETH’nin 1 Eylül sabahın erken saatlerinde daha da yükselmesini engelledi. Ancak, yeni gün geldiğinde, yatırımcılar olumlu davranışı fark etti ve daha fazla sayıda Ethereum almaya karar verdi, bu sayede artış aniden hız kazandı.

30 Ağustos’ta Ethereum’un günlük işlem hacmi yaklaşık 8.6 milyar dolardı. Şu anda yani sadece iki gün sonra, miktar iki katından fazla (17,5 milyar dolar seviyesinde). Aynı zamanda, ETH piyasa değeri yaklaşık 53 milyar dolara yükseldi.

Ethereum şu an sadece harika bir yeni fiyat sahip değil, aynı zamanda 2 yılın en yüksek seviyesini test ediyor. Fiyatı en son 7 Ağustos 2018 civarınday bu seviyelerdeydi. Şu anda yıllardır beklenen bir toparlanma içinde yükseliyor.

Bu yükselişle yatırımcılar bi sonraki hedef olarak 500 dolara odaklanmış durumda. 500 dolar seviyesi, ilk olarak tecrübeli analist Crypto Michael tarafından altcoin hala 350 doların altındayken bildirilmişti. O zamanlar, çok zor bir hedef gibi görünüyordu. Çoğu kişi için, 500 dolar hedefinin, ETH 400 doların üzerine çıktıktan sonra ulaşılabilir olduğu açıktı. Fakat dijital varlık son 24 saatte 470 dolara kadar yükseldi.

Analist Crypto Michael dün, hedefini yineledi ve Ethereum’un 500 dolara doğru ilerlediğini söyledi. Yukarıda belirttiğimiz gibi 470 doların üzerindeki destekle, fiyatın 500 dolara ulaşması şaşırtıcı olmaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.