Ethereum’un Piyasa Değeri Spotify, Ferrari, BMW, GM ve Baidu’dan Daha Büyük!

Binance CEO’su CZ, Ethereum’un mevcut piyasa değerinin Spotify, GM, BMW, Ferrari ve Baidu’dan daha büyük olduğuna dikkat çekti. Changpeng Zhao, mevcut olarak 73 milyar dolar piyasa değerine sahip olan Ethereum‘un yanı sıra, Binance coin (BNB)’nin de Ethereum’dan daha küçük ancak, Xerox’tan büyük olduğunu da ekledi.

CZ, yaptığı bu yorumu kısaca “sektörler değişiyor” şeklinde yorumluyor.

Karşılaştırırsak, CZ’nin bahsettiği şirketler Google’a göre aşağıdaki piyasa değerlerine sahiptir.

Spotify – 61.61 Milyar Dolar

General Motors (GM) – 59.51 Milyar Dolar

Baidu – 65.04 Milyar Dolar

Ferrari – 36.28 Milyar Dolar

BMW – 47.18 Milyar Dolar

Xerox – 4.48 Milyar Dolar

Ethereum ve Binance Coin (BNB)’nin Parlak Bir Geleceği Var

CZ’nin dikkat çektiği gibi, hem Ethereum hem de BNB, ETH 2.0 ve Binance Akıllı zincir potansiyeline dayalı parlak bir geleceğe sahip. Ayrıca DeFi, alternatif bir yatırım şekli olarak sürekli olarak kabul görüyor. Bu ağların her biri sonunda birçok DeFi protokolüne ev sahipliği yapacak ve bununla birlikte ilgili yerel dijital varlıkların da değeri yükselecek.

Kaynak: ethereumworldnews

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.