Ethereum’un İstanbul Hard Fork’u Ciddi Bir Destek Gördü

Bilindigi üzere Ethereum, İstanbul hard fork güncellemesi ile ağ güvenliğini ve işlem hızını artırmayı planlıyordu. Güncellemenin tamamlanmasıyla birlikte, güvenlik açıklarının giderilmesi ve saniyede 3 bin işlem hızına kadar ulaşılması hedefleniyor.

Ethereum’un İstanbul hard fork güncellemesi belirgin bir başarıydı ve bundan sonra birçok platform ağı güncellemek için resmi desteklerini açıkladı.

Geçen haftanın sonunda, düğüm işleticileri ve madenciler arasında oldukça iyi bir işbirliği gördük. Bu, yazılımın İstanbul hard fork’unu güncellemesine ve desteklemesine yardımcı oldu.

Güncellemeden birkaç gün önce güncellemeye dahil olma heyecanlarını ve isteklerini bile dile getiren birkaç kripto para platformu vardı.

Ciddi Destek Gördü

Dunyanın en büyük kripto platformlarından biri olan Binance, geçen hafta yükseltme için desteğini verdi. Ayrıca Coinbase, Ethereum’a olan desteğini tweetledi.

“Ethereum Mainnet başarıyla güncellendi. ETH ve bütün ERC20 varlıkları için Coinbase ve Coinbase Pro’ya para yatırabilmeyi ve çekebilmeyi yeniden etkinleştirdik. Sabrınız için teşekkürler.”

Borsa Poloniex’de destek vereceğini açıklarken Kripto borsası Kraken’de güncelleme için planlanan bir aşamadan geçti.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.