Ethereum’un İstanbul Hard Fork Tarihi Netleşti!

0
542

Piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un yatırımcıları tarafından beklenilen önemli bir gelişme var. Ethereum ağında gerçekleştirilen sekizinci ağ güncellemesi olacak İstanbul had for için yeni detaylar paylaşıldı.

İstanbul Hard Fork tarihi, şimdiye kadar en az üç defa ertelendi. Yeni tarih ise 4 Aralık 2019 olarak açıklandı. Beklenen “İstanbul” güncellemesinin güncel tarihi Ethereum (ETH) Vakfı’nın takım lideri Péter Szilágyi tarafından paylaşıldı. Ayrıca Szilágyi, dün paylaştığı tweet ile İstanbul güncellemesinin 9069000 numaralı blokta başlayacağını belirtti. Ayrıca Go’da yazılan bu güncelleme, Ethereum Mainnet’in en kapsamlı güncellemesi olacak.

Ethereum topluluğu sistem genelini kapsayacak bu güncelleme ile ilgili her yeni gelişmeyi sabırsızlıkla bekliyor.

Ağ güncellemeleri genellikle kripto para projeleri için olumlu bir gelişme olarak değerlendirilir. Tabi bu durumun istisnaları da mevcut. 2020 yılının başında aktif hale getirilecek Ethereum 2.0 kesinlikle fiyata etki edecek potansiyele sahip. Ancak ethereum fiyatı için durum nasıl şekillenecek önümüzdeki günlerde birlikte göreceğiz.

Son olarak yazının kaleme alındığı saat itibariyle Ethereum yaklaşık olarak 184 dolardan işlem görüyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın