Ethereum, XRP ve FTM: Analist Bu Seviyeleri Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, üç popüler altcoin için tahminlerini paylaştı.

Van de Poppe, 613.800 Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH), 18 ve 19 Haziran’da 1.000 doların altındaki aylık en düşük seviyelerinden toparlandıktan sonra ivmeye kazandığını söyledi.

“Burada Ethereum’da harika bir yeniden test var.

1.440 dolara doğru devam etmesi muhtemel görünüyor.”

Ethereum analiz

Yazının kaleme alındığı sırada, Ethereum son 24 saatte yaklaşık %7.50 düşüşle 1.133 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Fantom’u (FTM) da inceleyen kripto analisti, FTM düzeltmesinin bitip bitmediğinin bir göstergesi olarak altcoin’in alt zaman dilimindeki (LTF) fiyat hareketini izlediğini söyledi.

“FTM, burada önceki zirveleri yeniden test ettiğimiz gerçeğiyle ilginç görünüyor.

Düzeltmenin sona erdiğini söylemiyorum ama burası kesinlikle geri dönüşün yeni bir zirveyi hedeflemesiyle birlikte devamlılık görmek isteyeceğim bir alan.”

Fantom analiz

Fantom şu anda günde %6.99 düşüşle 0.2677 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Van de Poppe’nin izleme listesindeki son altcoin XRP. Analist geçen haftaki yükselişin ardından birçok altcoin’in konsolide olduğunu belirtirken, XRP’nin Cuma gününün en yüksek seviyesi olan 0.38 dolardan 0.34 dolara geri çekilmesini yeni yükseliş için potansiyel bir fırlatma rampası olarak görüyor.

“Bu noktada, birçok altcoin, geçen haftanın sonundaki bir kırılmanın ardından sadece konsolidasyon hareketi yapıyor.

Burada XRP’de iyi bir yeniden test mevcut. Potansiyel bir long pozisyonu için burası benim alanım olabilir.”

XRP analiz

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.