Ethereum Tabanlı Aventus Classic Tanıtımı

Aventus, Bilet Endüstrisini Geliştirmek İçin Ethereum Tabanlı Protokolü Duyurdu

Dijital varlıklar odaklı blockchain tabanlı protokol olan Aventus, daha adil ve şeffaf bir bilet endüstrisi oluşturmak için tasarlanan bir sonraki kod sürümü olan Aventus Classic’i duyurdu.

12 Eylül’de, Aventus Network bir blog yazısında, dolandırıcılığı önlemek ve etkinlik biletleme endüstrisine daha fazla şeffaflık sağlamak için tasarlanmış tamamen merkezi olmayan bir açık kaynaklı Ethereum tabanlı biletleme protokolü olan Aventus Classic’in yayınlandığını duyurdu. Duyuru şöyle devam ediyor:

“Bu sürüm, açık kaynaklı topluluğa katılmak için attığımız ilk adımımızdır, çünkü Aventus Classic şimdi herkesin katkılarına açık olacak ve artık Aventus Protokol Vakfı’nın resmi ortakları tarafından geliştirilmeyecek.”

15.000 Dolar Değerinde Ethereum Ödüllü Yarışma

Duyurunun yanı sıra bir yarışmadan bahsedildi. Yeni biletleme protokolünün piyasaya sürülmesi, blockchain geliştiricileri için 15.000 Dolar’lık ödül yarışmasına denk geldi. Satoshi Ödülleri ile ortaklaşa olarak, geliştiricilerden, kazanana 15.000 Dolar değerinde Ethereum ödülünün verileceği, blockchain bazlı bir bilet sistemi inşa etmeleri isteniyor. Kazanan yapı, 2020’nin ortalarında The Satoshi Awards’da sunulacak.

The Satoshi Awards’ın kurucusu ve CEO’su Steve Ellis, Aventus ile ortaklık kurdukları ve açık kaynaklı bir topluluğa, bilet sistemini Aventus ile arka uç olarak oluşturmasına yardımcı olmaktan heyecan duyduklarını söyledi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.