Ethereum Rakibi Altcoin’den Yapay Zeka Hamlesi: Fiyat %50 Yükseldi!

Gözlerden kaçan bir Ethereum rakibi altcoin, yapay zeka botuyla bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ölçeklenebilirlik odaklı akıllı sözleşme ağı Everscale (EVER), bir hafta önce 0,0423 dolardan işlem görürken, yazım sırasında 0,06326 dolar civarında işlem görüyor. Bu da bir hafta içinde ortalama %50’lik artış anlamına geliyor.

EVER token‘ın fiyatındaki artışın nedeni, projenin Pazartesi günü duyurduğu, insanları birbirine bağlamak için bir Telegram botu kullanan yapay zeka destekli bir ağ platformu olan CryptoMatch ile ortaklık haberi oldu.

Bu ortaklık Everscale için neden önemli? CryptoMatch ekibi üç ay içinde 20’den fazla ülkeden 8.000’den fazla aktif kullanıcı ve en büyük konferanslardan, DAO’lardan (merkezi olmayan otonom organizasyonlar) ve protokollerden 30’dan fazla ortak çekti. Bu, ağ oluşturma ve yeni projelerin oluşturulması için verimli bir zemin oluşturuyor.

Everscale ayrıca bu hafta Güney Kore’nin en büyük ikinci kripto para borsası olan Bithumb tarafından önemli bir listeleme haberi aldı. Altcoin, “çalışmalarda büyük bir Kore stratejisi olduğunu ve yakında tüm ayrıntıları açıklayacağını” da duyurdu.

Piyasa değerine göre 240. sıradaki Everscale, son 24 saat içinde %1,73 artış kaydetti. Bununla birlikte, bu haftaki fiyat artışlarına rağmen EVER, Ekim 2020’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,56 dolardan %97,5’ten fazla düşük seviyede işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.