Ethereum Kurucusu Bu Meme Coin Topluluğunu Övdü!

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Shiba Inu topluluğuna bir kez daha teşekkür etti. Bu kez, kurucu ortağı olduğu ve aşı araştırma ve geliştirme, havalandırma, hava filtreleme ve diğer alanları hedefleyen girişimlere fon tahsis eden kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan “Balvi” hakkındaydı.

Shiba Inu arzının %50’sini yaratıcısı Ryoshi tarafından farkında olmadan hediye edilen Vitalik Buterin, kripto yardım fonuna 1 milyar dolarlık SHIB bağışladıktan sonra geçen yıl kripto para haberlerinde manşetleri süslemişti.

2022 Ocak ayında, dünya çapındaki yardım çabaları için yeniden dağıttığı Crypto Relief fonuna yaptığı büyük Shiba Inu bağışından 100 milyon dolar geri aldı.

Ethereum kurucusunun bu takdiri, Shiba Inu topluluğu tarafından oldukça olumlu karşılandı. Buna karşılık, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, “Shibarmy’den bizler, bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz” yanıtını paylaşan bir tweet attı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Temmuz ayında Vitalik Buterin tarafından desteklenen bir yapay zeka hibe programının ilk alıcı grubunu duyururken, Shiba Inu topluluğuna destekleri mümkün kıldıkları için teşekkür etti.

Baş geliştirici Shytoshi Kusama, SHIB topluluğunu takdir eden bir tweet attı:

Buna bir Twitter kullanıcısı, “Shibarium, shibeternity, mv vb.’nin piyasaya sürüldüğü günleri görmek beni çok heyecanlandırıyor” yanıtını verdi. Buna karşılık, SHIB baş geliştiricisi, “Üzerinde çalışıyoruz. Çok uzakta değiliz. O zamana kadar SAĞLIKLI kalın” dedi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.