Ana Sayfa Haberler Ethereum Kurucu Ortağı, Kripto Para Portföyünde Yer Alan Coin’leri Açıkladı

Ethereum Kurucu Ortağı, Kripto Para Portföyünde Yer Alan Coin’leri Açıkladı

0

Ethereum kurucu ortaklarından Anthony Di Iorio, Cardano ve Polkadot’ta büyük potansiyel gördüğünü açıkladı. Yakın tarihli bir röportajda, Cardano ve Polkadot’un kurucuları Charles Hoskinson ve Gavin Woods’un büyük bir hayranı olduğunu da belirtti. Di Iorio’ya göre, ikisi sektöre yeni bir bakış açısı getirdi ve büyük şeyler başarmaya hazırlanıyor.

Di Iorio, 2012 yılında bir Bitcoin konferansında tanışan Charles Hoskinson, Gavin Woods ve Vitalik Buterin ile birlikte Ethereum’un kurucu ortaklarından biridir. Ancak kendisi daha sonra, Toronto merkezli bir blok zinciri şirketi olan Decentral’ı kurmak için Ethereum’dan ayrıldı. Söz konusu röportajda Ethereum’un kurucuları için övgü dolu sözler dile getirdi:

“Bu isimleri Ethereum’daki günlerden tanıyorum (onların itici güçlerini ve rekabet güçlerini ve zekalarını bilerek) son birkaç yıldır bu projeleri görebildim ve şu an oldukları yere gelebileceklerini biliyordum.”

Ethereum kurucusu, birkaç yüksek değerli coin içeren portföyünden de bahsetti. Sahip olduğu coin’ler arasında Bitcoin, Ethereum (ETH), Cardano ve Polkadot yer alıyor. Ayrıca Cosmos ve diğer birkaç küçük projeyi de sevdiğini açıkladı. Fakat, DeFi pazarı tarafından ikna edilmediğini açıkladı. “Bütün DeFi işlerinin içinde kaybolmuyorum” dedi.

“Sadece yeterli zamanın, yeterli enerjinin olmadığını düşünüyorum. Bu tür şeylerin çoğunu yürütmek ve her şeyin üstünde tutmak için tam zamanlı bir iş, bu yüzden son birkaç yılda hayatımı biraz basitleştirdim.”

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın