Ethereum için Haziran Ayı Tahmini Geldi: “İşler İyiye Gidiyor!”

Merkezi olmayan ve açık kaynaklı blockchain olarak tanıtılan Ethereum, kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olmayı başardı. Yerel token’ı ETH şu an en yüksek piyasa değerine sahip ikinci varlık olmayı başardı.

CoinMarketCap’e göre ETH şu anda 1.900 dolardan işlem görüyor. Mayıs ayı boyunca Ethereum fiyatı bir düşüş yaşadı ve güçlü bir Nisan ayının ardından ayın çoğunda kırmızı renkte işlem gördü. Ancak, düşük 1.800 dolar aralığında ve hatta altında işlem gördükten sonra, ETH o zamandan beri bir toparlanma gördü. İşte Haziran ayı için fiyat tahmini ve ay sonundaki olası fiyatı.

Haziran 2023 için Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini

Ethereum fiyatındaki son yükseliş kısmen Lido’nun stake platformunda ETH para çekme işlemlerine olanak sağlaması sayesinde gerçekleşti. Mayıs ayının sonlarına doğru ETH tekrar 1.800 dolar üzerine çıktı ve hatta bazı günler 1.900 doları dahi aştı. Lido stake platformundaki yeni para çekme işlemlerinin yanı sıra Shapella yükseltmesinin bu yılın başlarında hayata geçmesiyle birlikte, ETH’nin muhtemelen yeni bir kırılma noktasına kadar sıçramaya devam etmesi bekleniyor.

Changelly’deki piyasa gözlemcilerine ve mevcut ETH fiyatına ilişkin teknik analizlere göre, Ethereum Haziran ayında 1,963 dolara ulaşabilir. Tersine, ETH bir kez daha 1.796 dolara düşme riski barındırıyor. Ancak bu pek olası görünmüyor. Ortalama olarak, ETH fiyatının 1800 dolar aralığında seyretmesi ve birçok kez 1.900 dolara dokunması beklenebilir, çünkü potansiyel bir 2.000 dolara çıkış yaklaşıyor gibi görünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.