Analizler Haberler

Ethereum Geri Döndü: Yeniden 200$’a Ulaşmayı Hedefliyor

single-image

Ethereum piyasada yaşanan düşüşte dipleri görmesine rağmen geri döndü ve yeniden 200$’a ulaşmayı hedefliyor. Yatırımcıların çoğu 100$’ın altına düşmesini beklerken 103$ seviyesinde işlem görüyor.

Daha önce piyasadaki yatırımcılar, Ethereum‘u almak için 500$’a ulaşmasını bekliyorlardı, ancak şimdi 100$’a ulaşmasını bekliyorlar.

Ethereum’un bugün ki durumuna baktığımızda son zamandaki düşüşüne göre daha iyi konumda olduğunu görüyoruz. Bu da koinin uzun vadeli bir konuma sahip olacağını gösteriyor.

Ethereum eleştirmenleri, ETH’nin çok fazla problemi olduğunu ve eski üst seviyelerine yaklaşması için çok fazla zamana ihtiyacını olduğunu söylüyor.Kullanılabilirlik, likidite ve saklama kolaylığı, yatırımcıların dijital varlık portföylerine popüler koinleri eklemesi için karar vermelerini kolaylaştırıyor.

ETH’nin yeni ICO’ların akışını görmesi zorlaşıyor, değerini koruması için farklı yollar bulması gerekiyor. Teknik olarak bakarsak, Ethereum şu anda her açıdan satın alınabilicek bir durumdadır. ETH üzerinden fon toplayan ICO’ların çoğu koinlerini kaybetti, ancak ileride bir gelişme olursa ETH ile fon toplayacak yeni ICO’lar için talebin artması söz konusu olabilir. Bu tarz yeni projeler için para toplama yolunun sürekli değişim içinde olması muhtemeldir.

Ethereum, bir zamanlar sahip olduğu etkinin aynısına sahip olmayabilir, hala ETH üzerine inşa edilmiş olan Dapps’ler vardır ve bu Dapps’lerin ETH blok zincirini yakın zamanda terk etmeye niyeti yoktur.

Kaynak:cryptodaily

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz