Ethereum Geri Döndü: Yeniden 200$’a Ulaşmayı Hedefliyor

Ethereum piyasada yaşanan düşüşte dipleri görmesine rağmen geri döndü ve yeniden 200$’a ulaşmayı hedefliyor. Yatırımcıların çoğu 100$’ın altına düşmesini beklerken 103$ seviyesinde işlem görüyor.

Daha önce piyasadaki yatırımcılar, Ethereum‘u almak için 500$’a ulaşmasını bekliyorlardı, ancak şimdi 100$’a ulaşmasını bekliyorlar.

Ethereum’un bugün ki durumuna baktığımızda son zamandaki düşüşüne göre daha iyi konumda olduğunu görüyoruz. Bu da koinin uzun vadeli bir konuma sahip olacağını gösteriyor.

Ethereum eleştirmenleri, ETH’nin çok fazla problemi olduğunu ve eski üst seviyelerine yaklaşması için çok fazla zamana ihtiyacını olduğunu söylüyor.Kullanılabilirlik, likidite ve saklama kolaylığı, yatırımcıların dijital varlık portföylerine popüler koinleri eklemesi için karar vermelerini kolaylaştırıyor.

ETH’nin yeni ICO’ların akışını görmesi zorlaşıyor, değerini koruması için farklı yollar bulması gerekiyor. Teknik olarak bakarsak, Ethereum şu anda her açıdan satın alınabilicek bir durumdadır. ETH üzerinden fon toplayan ICO’ların çoğu koinlerini kaybetti, ancak ileride bir gelişme olursa ETH ile fon toplayacak yeni ICO’lar için talebin artması söz konusu olabilir. Bu tarz yeni projeler için para toplama yolunun sürekli değişim içinde olması muhtemeldir.

Ethereum, bir zamanlar sahip olduğu etkinin aynısına sahip olmayabilir, hala ETH üzerine inşa edilmiş olan Dapps’ler vardır ve bu Dapps’lerin ETH blok zincirini yakın zamanda terk etmeye niyeti yoktur.

Kaynak:cryptodaily

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.