Ethereum (ETH) Yükselmeye Devam Ediyor, Yatırımcılar Hangi Seviyelere Dikkat Etmeli?

0

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Ethereum‘un (ETH) Bitcoin‘e (BTC) karşı “inanılmaz derecede yükseliş” teknik modeli gösterdiğini belirtti.

Merten, ETH‘nin Mayıs 2018’den bu yana Bitcoin’e karşı en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti.

“Bu inanılmaz bir yükseliş. Sizler bu grafiğe bakabilmeli ve bu tip bir teknik modelin – burada fiyatta ilk süper kırılma, birden fazla en düşük ve en yüksek zirveye sahip olduktan, kapitülasyon veya birikim aşamasından çıktıktan sonra fark edebilmelisiniz… Bu bir inanılmaz yükseliş grafiği.

Etiketleri kaldırabilirsin, ETH/BTC’yi kaldırabilirsin, her neyse, umurumda değil. Bu grafiğe bakarsam, size söylüyorum. Bu bir yükseliş, sade ve basit.”

Merten, Ethereum‘un bir gecede 20.000 dolara gideceğini belirtmediğini de vurguladı. Bununla birlikte, kripto piyasasının genel altcoin hakimiyetinin, Ocak 2018’de bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin belirlenmesinden dört yıl sonra, önümüzdeki ay tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Merten’e göre,

“Kurumlar, balinalar, günlük yatırımcılar, hepimiz bu tür metrikleri izliyoruz ve bu, belki de alternatif katman ölçümlerinin piyasada izlenmesi gereken tek değer teklifi olmadığını yeniden düşünmeye başlamamıza neden oluyor.

Belki de Bitcoin’de uzun süreli yatırımcı olmak en iyisi değildir.”

Merten, Ethereum’un Bitcoin’i değiştirip, çevirmediğini sadece “zamanın söylemesi gerekeceğini” söylüyor, ancak bunun olma olasılığının “gittikçe daha olası” olduğunu savunuyor. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı Ethereum (ETH), yazı yazılırken 4.318 dolardan işlem görüyor.

Ethereum’un piyasa değeri, şu anda 955.1 milyar dolar civarında olan Bitcoin’e kıyasla, yazı yazarken 512.5 milyar dolar civarında bulunuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın