Sponsorlu İçerik
Şubat 11, 2024

Ethereum (ETH) Yatırımcıları Kazanç İhtimalli Sui (SUI)’yi İnceliyor! Pushd (PUSHD) Projesi Geleceği Başarılı Olabilecek mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Ethereum (ETH) sahipleri, gelecek amaçlarına yönelik yatırım konusunda analistler tarafından uyarıldı. Şimdilik Sui (SUI) kesin olmasada cazip gelebileceği belirtiliyor. Ayrıca yeni proje geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD) hakkında yatırımcılar bilgi topluyor.

İçerik göndericisine göre Pushd (PUSHD) için duran faktör, diğer tokenlere kıyasla geleceği öne koyan uzun vadeli hedeftir. Pushd (PUSHD), platformunu kullanıcı merkezli hale getirmeyi ve bireylerin oy kullanıp kolektif kararlar almasını sağlamayı düşünüyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Şu anda Sui (SUI) %1,95 artışla yükseliyor, ancak önümüzdeki günlerde piyasada öne çıkmak için yeterli değil. Bugün Sui (SUI) 1,54 dolar fiyatla ve 24 saatlik işlem hacmi 281 milyon dolar ile işlem görüyor.

Ethereum (ETH) sahipleri, dalgalı kripto ekosistemine dayanacak alternatif bir coine yatırım yaparken büyük düşünüyor. Ethereum (ETH), piyasa fiyatında %1,90 artışla 2,420.84 dolar ile işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 11.1B dolardır. Pushd’ın (PUSHD) Amazon ve eBay gibi merkezileştirilmiş pazar platformu özelliklerini taklit edip domine etme niyetinde fakat başarılı olup olmayacağı bilinmiyor.

Yatırımcılar için Uzun Vadeli Bir Hedef Gibi Görünmeyen Sui (SUI)

Sui (SUI) şu anda umut verici piyasa trendleri gösteriyor ancak token için güçlü bir gelecek garantisi vermek için yeterli değil. Token, son 24 saatteki piyasa aktivitelerinde sadece %5,10 arttı. Geçen ayın trendini takip ederek, piyasa grafiğine göre %67,68’den fazla yükseldiği için iyi bir piyasa yatırımı olarak görülmesi normaldir, ancak bu, tüccarlara uzun vadeli hedefi garanti etmek için yeterli değil.

Geçtiğimiz yedi gün içinde, Sui (SUI) %6,80 artarak küresel kripto piyasasını %5,90 ile geride bıraktı, ancak benzeri Layer 1’lerle karşılaştırıldığında performansı düşük. Sui (SUI), piyasada mücadele etmeye devam ediyor. Çekiciliğinin çoğu, Paralel konsensüs ve nesne yönelimli gibi teknolojik ilerlemelere dayanıyor.

Ethereum (ETH) ve Piyasa Zorlukları

Ethereum (ETH), yüksek işlem ücretleri ve işlemlerin yavaş işlenmesine yol açan ölçeklenebilirlik sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Pushd (PUSHD) da bu piyasa sorununu çözmeyi umuyor. İşlemler öncesinde KYC doğrulamasını kaldıracak, işlemleri hızlandıracak ve şeffaflığı sağlayacak.

Çoğu kripto platformu, PayPal’da gecikmeli ödeme ile karşı karşıya, ancak yeni proje geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD) bu piyasa sorununu çözmek istiyor, kesin değildir başarısız olabilir. Ethereum (ETH), günlük işlem açısından biraz toparlanmış, piyasa kapitalizasyonunda ikinci sırada yer alıyor ve son birkaç gündür yükselişte.

Uzun Vadeli Hedefler Peşindeki Pushd (PUSHD)

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pushd (PUSHD), Amazon ve eBay gibi merkezileştirilmiş platformlarla rekabet edecek ancak merkezi olmayan web3 blockchain üzerine kurulu bir platform oluşturmakla ilgili. Platform, satın alma, ticaret, açık artırma ve takas işlemlerini kolaylaştıracak bir dizi utility ile öne çıkıyor. Bunlardan birkaçı, KYC’yi kaldırmak, piyasa aktivitelerini kolaylaştırmak ve piyasa tüccarlarının platformda daha kolay ticaret yapmaları için bir banka kartına sahip olmalarını sağlamak. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?