Ethereum (ETH) Ralliye Hazırlanırken, ETH Rakibi Altcoin de Büyük Ralliyi Takip Edecek!

0

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, Ethereum (ETH) da destansı bir ralli için hazır olduğunu ve başka bir akıllı sözleşme platformunun da bir fiyat patlaması için hazır olduğuna inandığını belirtti.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist ve tüccar, Twitter’da yaptığı açıklamada, Ethereum’un (ETH), Bitcoin‘e karşı (BTC) devasa bir ralli hazırlığı içerisinde olduğunu aktardı.

“ETH/BT, piyasadaki düşüşler, çok aylı bir yeniden birikim sürecinden çıkmak ve alternatifler için oldukça elverişli bir durum yaratıyor. 0.1 BTC (4.885 dolar) ve ardından 0.14 BTC (6.839 dolar) insanların düşündüğünden daha erken gelecek. Bunun bir ayı piyasası olduğunu düşünün.”

Yazma sırasında, ETH/BTC çifti 0.086 BTC ile 4.201 dolar değerinde işlem görüyor.

Smart Contracter da dolar karşısında Ethereum’un yükseliş trendinde olduğunu düşünüyor. Geçen hafta sonu gerçekleşen derin kripto düzeltmesinden önce, kripto stratejisti Ethereum’un 3.600 dolara kadar düzeltme yapacağını tahmin etmişti. Geri çekilmenin ortadan kalkmasıyla birlikte Smart Contracter, Ethereum’un artık yeni rekor seviyelere yükselmeye hazır olduğuna inanıyor.

“Kapitülasyonu 3.600-3.800 dolar arasında uzattı. Artık yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine geçebileceğimizi düşünüyorum.”

Yatırımcının listesindeki bir diğer altcoin ise akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) oldu. Smart Contracter’a göre, AVAX şimdi her iki çiftte de kilit talep alanlarını başarıyla yeniden test ettikten sonra dolar ve Bitcoin (AVAX/BTC) karşısında tüm zamanların taze en yüksek seviyelerine yükselmeye hazırlanıyor.

“Çılgın düşüşler her yere dağılıyor ama bu aşamada biraz AVAX topladı. Böyle bir düşüşten sonra tetiği çekmek çok zor ama yapılması gerekiyor.”

Smart Contracter’ın grafiklerine göre, AVAX bu ay 160 dolara kadar yükselebilir ve aynı zaman diliminde Bitcoin çiftinde 0,0025 BTC’nin (122,13 dolar) üzerine çıkabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın