Ethereum (ETH) Rakipleri için Sırada Neler Var? – Ünlü Analist Michael van de Poppe Açıkladı!

0
Ethereum (ETH) Rakipleri için Sırada Neler Var? - Ünlü Analist Michael van de Poppe Açıkladı!

Popüler bir kripto stratejisti ve trader’ı olan Michael van de Poppe, Ethereum rakibi altcoinler olan Şu anda FTM/BTC çifti, Van de Poppe’nin 0,00005 BTC’deki (2,11 $) giriş noktasının hemen üzerinde seyreden 0,000053 BTC’den (2,23 $) işlem görüyor., Polygon (MATIC) ve diğer varlık için sırada ne olduğuna dair tahminlerini paylaştı.

Michaël van de Poppe, 555.100 Twitter takipçisine, işletmeler için oldukça ölçeklenebilir bir blok zinciri olan Fantom’un şu anda Bitcoin‘e (FTM/BTC) karşı önemli bir destek seviyesinde işlem yaptığını belirtti.

“Çok basit, büyük bir koşu görülüyor. Buna dayanarak, spot long’ları aramak için ilk alan, sıçradığımız alan. Oldukça iyi görünüyor.”

Şu anda FTM/BTC çifti, Van de Poppe’nin 0,00005 BTC’deki (2,11 dolar) giriş noktasının hemen üzerinde, 0,000053 BTC’den (2,23 dolar) işlem görüyor.

Trader’ın radarındaki bir diğer kripto varlık ise blockchain ölçekleme çözümü Polygon (MATIC). Van de Poppe’ye göre, MATIC, daha yüksek ve daha yüksek dipler yaşamaya devam ettiği için son düzeltmesine rağmen hala yükseliş eğiliminde görünüyor.

“Yeşil bölge, korunması gereken çok önemli bir bölge. 2.15-2.20 doların üzerine çıkarsa, başka bir yükseliş koşusunun gerçekleşebileceğini varsayıyorum.”

Sıradaki, Van de Poppe’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,84 dolardan keskin bir düzeltme yaptıktan sonra iki güçlü destek seviyesine yaklaştığını söylediği blockchain oyun platformu Enjin Coin (ENJ) var.

“Kişisel olarak uzun zamandır aramak istediğim iki büyük destek alanı.”

ENJ şu anda 2.23 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe’nin grafiğine göre, iki ilgi noktası 2,20 dolar ve 1,90 dolar seviyelerinde yer alıyor.

Merkeziyetsiz fintech başlangıç ve havuz ticaret platformu Woo Network’ün yardımcı programı olan WOO, Van de Poppe’nin listesinde yer alan diğer bir kripto varlık. Kripto analistine göre WOO, Bitcoin’e (WOO/BTC) karşı büyük bir direniş ve ralli yapmakla tehdit ediyor.

“Bu, büyük bir çıkış için hazırlanıyor. Daha yüksek dipler oluştururken direnci sürekli test etmek. Başka bir kırılma = yükseliş devamı.”

Listede yer alan son kripto varlık ise yüksek verimli blok zinciri Zilliqa (ZIL) oldu. Van de Poppe’ye göre Zilliqa, Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı ani direncini kaldırmayı başardı ve şimdi 0.0000014 BTC’de (0.05 dolar) bir yükseliş için daha düşük bir yapı göstermeye hazır görünüyor.

“Bu, tıpkı Aralık ayındaki altcoinlerin harika bir alım fırsatı sunması gibi, yukarı doğru bir çıkış yaptı (ATOM ve LINK’i hatırlıyor musunuz?).

Şu anda bir destek alanında, iyi bir nokta olabilir.”

ZIL/BTC çifti şu an 0,00000142 BTC’den (0,06 dolar) işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın