Sponsorlu İçerik
Ocak 14, 2024

Ethereum (ETH), Pullix (PLX) ve Arbitrum (ARB) 2024 Fiyat Tahminleri: Analistlerin Şaşırtıcı Öngörüleri Açıklandı

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeFi pazarı, 2024’ün ilk çeyreğinde Ethereum (ETH), yeni proje geleceği belirsiz olan Pullix (PLX) ve Arbitrum (ARB)’in dünya çapında dikkat çekmesiyle heyecan verici bir döneme hazırlanıyor. ETH ve ARB’yi tanıyor olabilirsiniz, ancak PLX yeni bir ICO’dur ve bir aydan kısa sürede 3 milyon dolardan fazla toplayarak ön satışının 6. aşamasına hızla ilerlediği iddia ediliyor.

Ethereum Fiyat Tahmini

Kripto analisti Rekt Capital, Ethereum’un fiyatı için son zamanlarda boğa eğilimli bir tahminde bulundu. Yeni tweet’ine göre, bu altcoin sonunda %22’lik bir artışa doğru ilerliyor. CoinMarketCap verileri, Ethereum kripto fiyatının 9 Ocak’ta 2,298 dolardan 10 Ocak’ta 2,370 dolara sıçradığını gösteriyor.

Bu altcoinin teknik analizi de boğa eğilimli bir resim çiziyor; 28 teknik gösterge yeşilde. Sonuç olarak, piyasa analistleri 2024’ün ilk çeyreğinde potansiyel bir artışla 2,515 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Böylece, Ethereum izlenmesi gereken altcoinler arasında yer alıyor.

Pullix (PLX): Bir DeFi Projesi

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Pullix (PLX) son zamanlarda %20 token bonusu duyurarak gündemde yer aldı. Ayrıca ön satışının 6. aşamasına girerek, erken alıcılar için %100 ROI sağladı. Global yatırımcılar bu kripto ICO etkinliğini incelediği belirtiliyor; 3.3 milyon dolar toplandı ve 60 milyondan fazla PLX tokeni satıldığı iddia ediliyor.

İçerik göndericisine göre PLX tokeni, Pullix’in omurgası – mevcut durumu sarsacak benzersiz bir hibrit ticaret platformu. Binance veya Coinbase’in aksine, kriptolar da dahil olmak üzere tüm varlık sınıflarının tek bir hesapta işlem görmesini sağlayacağı iddia ediliyor. Bu nedenle, yatırımcılar 2022’de BIS tarafından 20.7 trilyon dolar olarak değerlendirilen gelişen OTC türev piyasasına bile girebilecekleri iddia ediliyor. Bu proje yenidir başarısız olursa yatırım kayıp riskide bulunuyor.

Aktarılana göre, PLX tokenini elde etmek, indirimli işlem ücretleri veya belirli varlık sınıflarına erişim sağlamak için kullanılacağı belirtiliyor. Pullix’in heyecan verici bir özelliği, “Ticaretten Kazan” gelir paylaşım modeli olacağı belirtiliyor. Sponsorlu içerik göndericisi açıklamasına gerekirse, PLX stakerları Pullix’in günlük gelirinin bir yüzdesini alacak – bu, mükemmel bir pasif gelir fırsatıdır. Ayrıca, Pullix ile diğer kriptoları sabit bir faiz oranı için stake edilebileceği belirtiliyor.

Aktarılana göre PLX tokeni sadece 0.08 dolar değerinde, ancak 7. Aşama başladığında bu fiyat artacağı iddia ediliyor. Uzmanlar, ön satış bitmeden önce potansiyel olarak %580’lik bir büyüme öngörüyor. 2024’ün ilk çeyreğinde bu altcoin borsalara vurduğunda (kesin değildir listeleme şansı olamaz ve proje başarılı olamazsa yatırım kayıp riski bulunuyor) başka bir yükselmede bekleniyor.

Arbitrum Ne Kadar Yükselebilir?

More Crypto Online YouTube kanalının arkasındaki bir kripto analisti, yakın zamanda bir Arbitrum (ARB) fiyat tahmini yaptı. YouTube videosuna göre, Arbitrum fiyatı yakında 3.53 dolara çıkabilir. Fiyat grafiklerinde, bu altcoin şu anda 9 Ocak’ta 1.71 dolardan 10 Ocak’ta 1.91 dolara sıçradığı için bir pompalanma yaşıyor.

Bu Arbitrum fiyatı, etrafındaki duyarlılık şu anda boğa eğilimli olduğu için artmaya devam edebilir. Korku ve Açgözlülük endeksi 73 (Açgözlülük) olarak gösteriyor. Tüm bu nedenlerden dolayı, analistler Arbitrum tokeninin Şubat 2024 sonuna kadar 2.18 dolar değerinde olacağını tahmin ediyorlar.

Pullix, Ethereum ve Arbitrum Arasında Nasıl Öne Çıkıyor?

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeFi coinlerine bakıldığında, Pullix’in avantajlı olduğu belirtiliyor. Gelişiminin erken aşamasında olan bir proje olarak, düşük bir piyasa değerine (16 milyon dolar) sahip. Ethereum ve Arbiturm’un piyasa değerleri sırasıyla 285 milyar dolar ve 2.4 milyar dolar. Aktarılana göre, PLX daha az yeni fon ihtiyacı olduğu için takip edilebilir bir altcoin olduğu iddia ediliyor.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?