Sponsorlu İçerik
Ocak 30, 2024

Ethereum (ETH) Balinası Dipten Topluyor, 3600 ETH Satın Alıyor; Pullix (PLX) 4 Milyon Dolar Topladığı Aktarılıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto piyasasının büyük bir kısmı, Ethereum (ETH) gibi önde gelen kripto paralar da dahil olmak üzere, 2024’e zorlu bir başlangıç yapmıştır. Bununla birlikte, piyasadaki düşüşe rağmen Ethereum fiyatı, 2,200 dolar seviyesinde istikrarını koruyarak, mevcut fiyatı iyi bir giriş noktası olarak gören balinaların talebini artırmaktadır.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Pullix (PLX) token ön satışı 7. aşamaya ilerledikçe tanınırlık kazanmaya devam ediyor. Önemli olarak, yaklaşmakta olan kripto projesi, büyük borsalarda listeleme şansı bulabilirse bir büyüme potansiyeline sahip olduğu iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Balinalar Yeniden Ethereum’a (ETH) Dönüyor

Ethereum (ETH), merkezi olmayan bir blok zinciri olup, bu yıl 12 Ocak’ta 2,700 dolar seviyesine ulaştığından bu yana yaklaşık %20 düştü. Mevcut fiyat aralığı 2,270 ve 2,380 dolar arasında iken, bazı balinalar düşüşü satın almaya karar verdi, özellikle biri Binance’ten 3,600 ETH çekerek 8.9 milyon dolar değerinde bir işlem yaptı.

Lookonchain, bu belirli yatırımcının geçmişte ETH’yi daha düşük fiyatlarda satın alıp daha yüksek değerlerde satarak yaklaşık 25.8 milyon dolarlık önemli karlar elde ettiğini belirtti. ETH balinaları, fiyatlar ucuzken daha fazla Ethereum satın alırken, bazı yatırımcılar da varlıklarını likide etmekte.

Bu balina hareketleri, özellikle kripto para piyasalarında artan kötümserlik ışığında dikkate değerdir. Örneğin, Ethereum’un haftalık fiyat grafik aralığı 2,270 ve 2,380 dolar arasında olup, %5’in biraz üzerinde bir azalış gösteriyor.

Şu ana kadar Ethereum topluluğu, düşüş trendine rağmen direnç gösteriyor ve ETH için olumlu bir görünüm, artan balina aktivitelerinde yansıyor gibi görünüyor. Bu balina aktiviteleri, ETH’nin bu hafta 2,200 dolarlık destek seviyesinin üzerinde istikrarı koruma mücadelesinde kritik öneme sahip.

Pullix (PLX), Token Ön Satışında 4 Milyon Doları Geçti

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz Pullix (PLX), kripto para ilk halka arzı (ICO) sırasında gösterdiği performans nedeniyle dikkat çektiği iddia ediliyor. Şu anda 7. aşamaya ilerleyen ön satışında Pullix, 4.6 milyon dolardan fazla topladığı söyleniyor. Projenin bir parçası olmak için kaydolan binlerce yatırımcı sayesinde, Pullix’in devam eden token ön satışındaki performansı, projenin uzun vadeli büyüme potansiyeli olabileceği iddia ediliyor, kesin değildir başarısızda olabilir risk bulunuyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Pullix, çevrimiçi ticareti dönüştürme potansiyeli nedeniyle büyük bir popülarite kazandı. İlk hibrit ticaret platformunu oluşturmak istediği söylenen ve DEX’lerin ve CEX’lerin özelliklerini birleştirecek. Bu yenilikçi stratejiyi takip ederek, daha önce piyasayı etkileyen tüm sorunlar ortadan kaldırılacak. Risk bulunuyor, başarısız olabilir.

İddia edilene, Pullix, sıfır yüzde ticaret komisyonları sunacak ve pahalı ticaret masraflarına gerek kalmayacağı söyleniyor kesin değildir. Diğer borsaların aksine, Pullix kullanıcılarına, neredeyse sıfır maliyetle çeşitli varlık sınıflarını, kripto paraları dahil olmak üzere ticaret yapma imkanı sunacağı söyleniyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Aynı şekilde, yerel token–PLX–, mevcut fiyatlandırmaya göre yatırımlarında yaklaşık kesin olmayan sağlayacağı için erken yatırımcıların ilgisini çektiği iddia ediliyor. Sonuç olarak, 7. aşamada 0.10 dolardan 407,259’dan fazla PLX tokeni zaten satıldığı iddia ediliyor.

Ekibine göre 2024’te piyasaya sürüldüğünde, takip edilebilir bir kripto para potansiyeli göz önüne alındığında daha da yüksek bir genişleme bekliyorlar.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?