Ethereum DeFi ve İstanbul Güncellemesi ile 38 Bin Yeni Adres Ekledi

Yeni cüzdanların yaratılması açısından, Ethereum, kripto para pazarının en hızlı büyüyen blok zinciridir. Ethereum kullanıcıları sadece son 24 saat içinde 38,164 yeni cüzdan yarattılar.

Yeni cüzdanlarla ilgili kaynak, Blockchain analiz firması Intotheblock’tan geliyor. Ethereum 38,164 yeni cüzdanla birinci. Ethereum’un hemen arkasında, sırasıyla 4.511 ve 2.110 yeni cüzdanla Cardano ve Bitcoin SV bulunuyor. Firmanın web sitesine göre, şirket yeni bir cüzdanı önceki 24 saatlik periyotta oluşturulmuş olan olarak tanımladı.

Ethereum’daki 38.000’den fazla yeni adres, ağın kullanımında büyük bir dalgalanmayı temsil etmiyor. Sadece birkaç gün önce Intotheblock, ağın sürekli olarak kayda değer bir oranda büyüdüğünü öne süren Ethereum’a özel istatistikler yayınladı. 2 Aralık’ta bildirilen 24 saatlik dönemde, 70.000’den fazla yeni adres oluşturulurken, neredeyse 24.000 adres ağdan ayrıldı.

ConsenSys’in “Ethereum by the Numbers” (Sayılarla Ethereum) un son baskısında, Blockchain araştırması, akıllı sözleşme platformunun benzer şekilde büyümeyi teşvik ettiğini gördüğü diğer alanları tanımlar. Kombine olarak, bunlar muhtemelen ağa son zamanlarda eklenen yeni cüzdanların çoğunu oluşturuyor.

Ethereum ağı önümüzdeki günlerde önemli bir güncelleme geçirecek. İstanbul Hard Fork’u olarak bilinen, altı yeni Ethereum Geliştirme Protokolü (EIP) tanıtacak. Bunlar DOS saldırı direncini arttırmak, Zcash ve Ethereum ağları arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak ve daha karmaşık akıllı sözleşmelere izin vermeyi sağlıyor.

Ethereum ağını çevreleyen etkinliklerin geç kalmasına rağmen, piyasadaki en büyük hacime sahip iki numaralı dijital varlığın fiyatı, henüz kripto para piyasasının geri kalanıyla karşılaştırıldığında kırılmıyor. Ethereum (ETH) genel olarak diğer kripto paralar ile paralel olarak hareket ediyor, yaklaşmakta olan sert Hard Fork, DeFi’nin patlayıcı büyümesi, ya da görünüşe göre Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ilgili ekstra alım baskısı yaratmıyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.