Ethereum: Bu 10 Airdrop, UNI Lansmanından Daha Yüksek Getiri Vaat Ediyor

Tyler Swope’a göre, Ethereum tabanlı protokoller 2021’de devasa airdrop’lar gerçekleştirebilir. MetaMask, dYdX, FURUCOMBO ve diğer protokoller, topluluk katılımını teşvik etmek için yönetişim tokenleri başlatabilir.

Uniswap protokolünün yönetişim tokeni, UNI’nin piyasaya sürülmesi, Ethereum’un DeFi’sinde bir dönüm noktası oldu. Bu yılın Eylül ortasında, merkezi olmayan borsada akıllı sözleşmeyle etkileşime giren tüm kullanıcılar en az 400 UNI veya 1.200 dolar aldı.

UNI’nin lansmanı büyük bir olay olarak görülse de, kripto analisti ve tüccar Tyler Swope, yalnızca yatırımcılara kar sağlamakla kalmadı. Aynı zamanda, Uniswap’in 1 milyar dolar’lık airdrop’unu da aşan potansiyel airdrop’ların videosunu yayınladı. Swope’a göre dYdX protokolü, kullanıcıların dikkatini çeken ilk protokol olarak göze çarpıyor. Swope, dYdX’in özellikle merkezi olmayan kaldıraçlı ticaret borsası için oldukça önemli bir hacme sahip olduğunu da belirtti.

Öte yandan, FURUCOMBO protokolü de, Swope’un dikkat edilmesini önerdiği bir airdrop başlatabilir. Popüler kripto cüzdanı MetaMask da, bir toplama aracı olan MetaMask Swaps’i başlatan başka bir protokoldür.

Analist ayrıca, DeFi Saver ve Foundation.app protokollerinin de bir token üzerinde çalıştığına dair “bir algıya” da sahip. Swope, kripto alanındaki kilit kişilerin projeye katılmaya karar vermelerinden dolayı Karanlık Orman protokolünü de yakından takip etmeyi önerdi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: crypto-news-flash

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.