Ethereum Birleştirmesi Öncesi Bu Altcoin Uçabilir!

Kripto para temalı popüler YouTube kanalı Coin Bureau’nun Guy takma isimli sunucusu, Ethereum Classic‘in (ETC) Ethereum’un hisse kanıtına (PoS) geçişinden hemen önce bir ralli yapabileceğini tahmin ediyor.

Coin Bureau, Ethereum Classic’in “The Merge” güncellemesinden yararlanabileceğini belirttiği yorumun devamında, güncellemenin Ethereum için büyük bir revizyon olması, blockchain’in iş kanıtından hisse kanıtına geçişini tamamlaması ve ağı daha sürdürülebilir hale gelmesi bekleniyor yorumunu paylaştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Guy konuya ilişki şu sözleri kaydetti: “ETC, Ethereum birleştirmeyi tamamladığında Ethereum Classic’in fayda sağlayacağı spekülasyonları nedeniyle yükselmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere ETC geçtiğimiz haftanın en iyi performans gösteren kripto varlıklarından birisiydi, bu yüzden o zaman söylediğimi tekrarlayacağım, dikkatli olun. Bununla birlikte, günlük bu boğa bayrağı oynarsa, ETC önümüzdeki haftalarda 40 dolara kadar yükselebilir.”

Guy ayrıca, Bitcoin fiyatının The Merge’e öncülük ederken düşeceğini ve tüm yatırımcı heyecanının Ethereum’a kayacağını da tahmin ediyor. Öte yandan BTC’nin günlük grafiklerinin, Bitcoin’in haftalık fiyat performansına genişletmesini beklediği kısa vadeli bir gerileme gösterdiğini kaydetti.

Yaşanacak bu rallileri takiben bir düşüşün geleceğini de öngören analist, Bitcoin’in uzun vadeli görünümü konusunda iyimser kalmaya devam ediyor. Analiste göre BTC fiyatının kısa vadeli düşüşün ardından yükselebilir ve Ağustos ayında veya Eylül başında 30.000 dolara kadar çıkabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.