Ethereum Balinaları Bu Meme Coin’den Milyarlarca Aldı!

Kripto para piyasası son 24 saat içinde %3,30’dan fazla düşüş kaydetti. Bununla birlikte, en iyi meme coin‘leri de bir darbe aldı. Yaşanan gelişmelere karşın önde gelen Ethereum (ETH) balinalarını dipten satın al” tercihini gerçekleştirmeyi başardı.

Whalestats verilerine göre, ‘BlueWhale0113’ adlı bir ETH balinası, tek bir işlemde 321,28 milyardan fazla Shiba Inu (SHIB) satın aldı. Bu işlem balinaya yaklaşık 3,72 milyon dolara mal oldu.

Cüzdanın detaylarına yakından bakıldığında toplamda 2,49 milyon dolar değerinde SHIB token sahibi olduğu görülebiliyor. Cüzdanda yer alan varlık %7,45’ini SHIB oluştururken, %11,49’u Polygon’a (MATIC) ayrılmış durumda.

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere, Shina Inu’nun fiyatı son 24 saatte %4’ten fazla düştü. SHIB, haber hazırlanırken 0,000012 dolar ortalama fiyattan işlem görüyordu. Hala 6,6 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile ikinci en büyük meme token’ı olmaya devam ediyor.

WhaleStats, 500 ETH balinasının en büyüğünün 652 milyon dolardan fazla Shiba Inu token’ına sahip olduğunu ortaya koydu. SHIB, ilk 100 Ethereum balinası tarafından tutulan en büyük token olmaya da devam ediyor. Balinaların cüzdanlarında 510 milyon doların üzerinde Shiba Inu token’ı bulunuyor.

Meme Coin İşlem Hacmi %60 Arttı

Coin98 Insight, kümülatif olarak meme coin’lerin 24 saatlik işlem hacminin 1,2 milyar dolarlık sınırı aştığını bildirdi. Shiba Inu, toplam hacim üzerinden yaklaşık 872 milyon dolar kaydetti. Coinmarketcap’a göre SHIB, 24 saatlik işlem hacminde %40’ın üzerinde bir artış kaydetti.

Bununla birlikte, en büyük meme coin Dogecoin (DOGE), 24 saatlik işlem zarfında 394 milyon dolarlık bir hacim kaydetti. Bu arada, DOGE’nin fiyatı son 24 saatte %4,30’dan fazla düştü. Dogecoin, basın zamanında ortalama 0,0686 dolar fiyatla işlem görüyordu.

Meme coin’lerin kümülatif piyasa değeri ise son 24 saat içinde yaklaşık %5 düştü. Şu anda 16.18 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Bu arada, 24 saatlik işlem hacmi %60 gibi büyük bir artış gösterdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.