Eski UFC Şampiyonu Eddie Alvarez, Bitcoin Satın Aldığını İtiraf Etti

Bitcoin adaptosyonu hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Yine ünlü bir isimden en büyük kripto para birimi Bitcoin için bir itiraf geldi. Eski Ultimate Fighting Competition (UFC) hafif siklet şampiyonu Eddie Alvarez, UFC dövüşçüsü Ben Askren’in baskısından sonra Bitcoin’e sahip olduğunu itiraf etti. Alvarez, 8 Mayıs’da yayınlanan bir tweet’te, BTC’nin Cuma günü 10.000 dolar barajına kısa bir süreliğine geçtiği için “daha fazla kenarda oturamayacağını” söyledi.

Paylaştığı tweet’te 1 Bitcoin sahibi olduğunu belirten Alvarez, hala içerdiği karmaşıklıklar göz önüne alındığında, BTC’nin işlevlerini tam olarak kavrayamadığını söyledi. Paylaştığı tweet’te şu ifadeleri kullandı:

“Beni ikna ettin!!! Şu an bile ne hakkında olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama ben de bu işte varım. Bana bu konuda koçluk yapmanız gerekebilir.”

Eddie Alvarez’i teşvik eden Ben Askren ise tam bir Bitcoin hayranı. Kendisi geçtiğimiz günlerde kullanıcı adını “Bitcoin Halving May 13” olarak değiştirdi. Bunun yanında daha önce Litecoin sponsorluğunda tanıtımını yapmıştı. Kendi İnstagram sayfasında Litecoin baskılı T-shirt giydiği görsel paylaşmıştı.

Bitcoin fiyatı, son zamanlardaki ünlü isimlerin söylemleri ve kurumsal yatırımcıların katılımıyla 10.000 dolarlık seviyeyi geçmeyi hedefliyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.