Eski Google CEO’su: “Bu Altcoin Rakiplerinin Önünde!”

0
Eski Google CEO'su:

Eski Google patronu Eric Schmidt, bir altcoin‘in rakiplerine kıyasla daha üstün bir teknolojiye sahip olduğunu ve dolayısıyla rakiplerinden bir adım önde olduğunu düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Chainlink’in mucidi Sergey Nazarov ile SmartCon 2022’de bir sohbet gerçekleştiren Eric Schmidt, 2000 yılında var olan teknoloji devlerinin en büyük farkının, mevcut trendleri ve niş’leri rakiplerinden önce yakalaması ve dolayısıyla onların önüne geçmesi olduğunu dile getirdi.

“Günün sonunda, Web2’de kazanan şirketler daha iyi teknolojiye sahiplerdir. Çalışmalarını geliştirmek için daha fazla sermaye koydular ve çok daha hızlı hareket ederek, daha hızlı adapte oldular. Bunlar birer ağ işletmesi olduğu için treni kaçırdıktan sonra yakalaması gerçekten zor oluyor.

Chainlink‘in de bu konuda erken ve akıllı davrandığını düşünüyorum. Bu niş alanda herkesten önce davrandılar. 2000’li yılların başında gördüğümüz dinamikleri Web3 dünyasında da göreceğimizden hiç şüphem yok.”

Servetinin net olarak 16 milyar doların üzerinde olduğu tahmin edilen Schmidt, son birkaç on yılın teknoloji devlerini başarılı kılan özelliklerin aynısının Chainlink için de geçerli olduğunu belirterek topluluğu heyecanlandırdı.

“Kazananlar , ve bu durum kesinlike Chainlink için de geçerli, daha iyi teknolojiye sahipler ve daha iyi ölçekleniyor. Şimdi bir bilgisayar bilimcisi olarak konuşuyorum. Mimariyi doğru yapmalısınız, böylece 10 kullanıcıdan 10 milyon kullanıcıya ve hatta bir sistemin tamamına genişleyebilirsiniz. Burada Chainlink hakkında yorum yapmıyorum, aksine, diğerleri hakkında yorum yapıyorum çünkü diğerleri oyundan çok hızlı bir şekilde düşüyorlar gibi görünüyor. Bunlar benim kişisel gözlemim ve henüz ölçeklendirmek için inşa edilmediler ve bu aşama daha zor olacak.

Bunu altı ayda tamamlayamazsınız. Bunun için gerçekten bilgisayar bilimine, sağlam bir planlamaya ve gerçek platformlara ihtiyacınız var.

Bence Chainlink, bilgi işlem hizmetleri sağlama şekliniz nedeniyle – ve ben sadece genel “güven hizmetleri” kelimesini kullanacağım – bunun önemli bir bileşeni haline gelecek, ancak siz sadece bir tanesi olacaksınız. Önemli olacak başka oyuncular da olacak.”

Yazma sırasında, yerel token LINK gün için %6’nın üzerinde düşüşle 7.06 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın