En Zengin Bitcoin Balinasından Dikkat Çeken Alımlar!

0
En Zengin Bitcoin Balinasından Dikkat Çeken Alımlar!

Dünyanın en büyük borsa dışı Bitcoin balinası, bu ayın başlarında bir dizi büyük işlem gerçekleştirdikten sonra, şimdi 2 milyar doların üzerinde BTC’ye sahip.

Kripto veri platformu BitInfoCharts’a göre, balina 14 Haziran’dan bu yana bir dizi işlemde 2,554 BTC ekledi.

14 ve 18 Haziran arasında balina 36.62 milyon değerinde 1,698 BTC satın aldı. O zamandan itibaren balina 17,35 milyon değerinde 856 BTC biriktirdi.

Bu yazının yazıldığı esnada BTC 21.198 dolardan işlem görüyordu.

En zengin borsa dışı balina şu anda toplam 130,227 BTC’ye veya mevcut bakiyenin %0,68’ine sahip. Binance ve Bitfinex kripto borsalarına ait cüzdanlardan sonra dünyanın en büyük üçüncü büyük Bitcoin balinası durumunda.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Kripto analiz firması Santiment’e göre, kripto pazarındaki gerilemeden dolayı Bitcoin balinalarının sayısında bir artış tetiklendi.

Santiment, 10.000’den fazla BTC tutan balina sayısındaki artışın başladığı Şubat ayında başladığını, 10 ila 10.000 BTC arasındaki adres sayısındaki artışın ise bu ayın başlarında başladığını söyledi.

“Piyasalar bastırılırken, ağda ortaya çıkan daha büyük Bitcoin adreslerinin miktarında bir artış oldu. 10 ila 10.000 BTC’ye sahip adresler iki hafta önce düşüşte arttı ve Şubat ayından bu yana 10.000’den fazla adres arttı.”

Bitcoin balina alımları

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın