Elon Musk’ın Favori Kripto Parası

0

Elon Musk’un Favori Kripto Parası Dogecoin’in, bir geleceği var mı ?

Bu yılın başlarında Bitcoin’i “brilliant” olarak adlandırılan Elon Musk, bu ayın başlarında en sevdiği kripto parayı açıkladı. Resmi Twitter hesabında “Dogecoin benim favori kripto param olabilir. Çok havalı.” şeklinde tweet paylaştı.

Eleştirmenler, Dogecoin’in ciddi bir kripto olmadığını ancak 33,002,526 dolar işlem hacmi ve 335,233,515 dolar’lık bir piyasa değeri ile pazardaki en büyük 26. coin olduğunu söyledi.

Dogecoin ayrıca geçtiğimiz günlerde DOGE / USDT, DOGE / BTC ve DOGE / ETH ticaret çiftleriyle Singapur merkezli bir alışveriş Huobi listesine girdi. 24 saat içinde Huobi Global, 19 milyon dolar civarında işlem hacmiyle üçüncü en büyük Dogecoin pazarı oldu.

Hala Binance’te bulunmamakla birlikte, bir kripto para, sadık topluluğunun ötesine geçen bir meşruiyet havasına doğru etkileyici adımlar attı. Eğer piyasa, yatırımcılara istikrar ve istikrar dengesi sağlamaya devam ederse, orta vadeli geleceği güvende olabilir.

Elon Musk, kripto paralar hakkında geçmiş zamanlarda da Twitter’da paylaşımda bulunmuştur. Teknoloji milyarderinin kripto para haberleri üzerinde durduğu görülüyor. Ark Invest podcast’inde Musk, kripto para birimine olan güvenini doğruladı. “Kağıt parası uzaklaşıyor ve kripto para birimi, kağıt parçalarına göre değer aktarmanın çok daha iyi bir yolu” dedi.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın