Elektronik Devi Samsung’dan Tron Desteği

0

TRON, son zamanlarda sektörde dikkatleri üzerine çekme konusunda başarılıydı. Bu kez iyi bir haber ile gündeme geldi. Son raporlara göre, Samsung’taki Blockchain Keystore cüzdanına Tron eklendi. Bu, milyonlarca Samsung kullanıcısı için geçerli olacağından kesinlikle TRON’un benimsenmesini sağlayacaktır.

Blockchain teknolojisi, bir marka oluşturmak isteyen şirketler (ve ülkeler) için çok fazla tercih edilir hale geldi. Önceden, bu birkaç sektör için geçerliydi ancak şimdi akıllı telefon endüstrisine de girmeyi başardı. Bu sektörde öncü HTC olmuştu. Ardından Samsung da bu yolda ilerlemeye başladı.

Yeni telefonunda birkaç farklı kripto parayı destekleme kararı alan Samsung, bunların arasına TRON’u da dahil etti.

Samsung kullanıcıları Galaxy S11 model telefon da Blockchain Keystore adlı bir uygulamaya erişebiliyor. Bu uygulamanın içerisinde Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar destekleniyor.

Twitter uygulamasında yayılan bazı görüntülere göre Samsung bu uygulamanın içerisinde yalnızca Bitcoin ve Ethereum’u değil TRON ve Klaytn’ı da destekliyor.

TRON ve Samsung işbirliği iddiası uzun zamandır konuşuluyordu. Taraflardan iddiayı doğrulayan bir açıklama henüz gelmedi. Bununla birlikte Justin Sun Sun 29-30 Ekim tarihleri arasında, bir Samsung etkinliğine misafir konuşmacı olarak katılacak. Sun’ın bu etkinlik sırasında Samsung ile TRON arasındaki işbirliği detaylarını paylaşabileceği söyleniyor.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın