Nisan 1, 2022

Efsanevi Moda Markası Artık Bu 3 Altcoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Ediyor!

VougeBusiness tarafından yayınlanan bir makaleye göre, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) kullanıcıları efsane modacı Virgil Abloh’un kurucusu olduğu lüks bir moda markası olan Off-White’da alışveriş yapmak için artık Paris, Londra ve Milano mağazalarında kripto varlıklarını kullanabilecekler.

Off-White müşterileri ayrıca Binance Coin (BNB), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi diğer kripto para birimlerini kullanarak favori Off-White ürünleri için anında ödeme yapabilecekler.

Marka, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu, Web 3.0 teknolojileri de dahil olmak üzere geleceğe bakan, sürekli değişen müşteri tabanının ihtiyaç ve isteklerini anlayan markamızın büyümesinde bir başka önemli adım.”

Gelişmekte olan varlık sınıfına olan ilgi küresel olarak arttığından, son zamanlarda çeşitli markalarda özellikle Ripple (XRP) ödemelerinin benimsenmesinde sürekli bir artış oldu.

Off-White kripto para birimlerinin volatilitesine karşı önlem aldı

Off-White, yakından izlenmediği takdirde değerinde büyük bir düşüş yaşama potansiyeline sahip olan kripto para birimlerinin değişken doğasının da farkında olduklarını belirtti. Bu riski azaltmak için İtalyan moda markası, satın alma sırasında en iyi fiat-kripto döviz kurunu bulabilen bir ödeme terminali olan LUNU POS‘un kullanıldığını duyurdu.

Ayrıca kripto para kullanarak ürün satın alan ve iade etmek isteyen müşterilere yerel para biriminde para iadesi yapılacak.

Rapora göre moda markası, misyonlarının her zaman kurucuları Virgil Abloh’un gençlik kültürü ve yenilikçilik mirasını sürdürmek olduğunu söyledi.

Off-White, gençlik kültürünü destekleme misyonlarının bir parçası olarak, 2022 Sonbahar/Kış gösterilerini bir sosyal medya platformunu kullanarak genç nesle aktarmak için bir TikTok hesabı oluşturdu.

Raporda, Off-White’ın kripto para birimlerini benimsemesinin, varlık sınıfı konusunda hevesli ve modayı bir yatırım fırsatı olarak gören genç nesli hedeflediği de belirtildi.

Kripto para birimleri, geleneksel ödeme yöntemlerine kıyasla ihtiyaçlarına daha iyi hizmet eden bir teknoloji olduğuna inanan Y kuşağı tarafından geniş çapta benimsenmiş bir varlık topluluğudur.

Kripto para birimlerine olan büyük ilgi, daha fazla işletmeyi yeni ortaya çıkan varlık sınıfını benimsemeye teşvik ederek sektörün büyümesine hizmet etmeye devam ediyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : theblockcrypto


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.