Mart 29, 2022

Efsanevi Analist, Aave ve Bu İki Ethereum Rakibinde Yükseliş Bekliyor

2018 Bitcoin (BTC) ayı piyasası dibini doğru tahmin eden popüler bir kripto analisti, Aave (AAVE) ve iki Ethereum (ETH) rakibinde yükseliş beklediğini söyledi.

Trader Smart Contracter, 205.400 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borçlanma protokolü Aave‘nin %84’lük devasa bir düşüşün ardından bir yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının büyük bir olasılık olduğunu söyledi.

“Şu anda bunun gibi güzel grafikler bulmak aslında oldukça kolay, ancak gerçekten DeFi’yi tekrar araştırıyorum. (DeFi) en çok dağılan oldu ama bence böyle kalmayacak. Tüm kalbimle, önümüzdeki 12 ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağına inanıyorum.” 

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Yazının kaleme alındığı sırada, Aave 173 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir hareket, Aave’nin %257’nin üzerinde bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

Trader’ın listesindeki bir sonraki coin, akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Smart Contracter, AVAX’ın bir çıkış için hazır olduğuna inanan farklı bir trader TheGhost’un değerlendirmesine katıldığını söyledi.

Yazının kaleme alındığı sırada, Avalanche 91.02 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Smart Contracter’ın radarındaki son coin, merkezi olmayan finans uygulamaları için bir blockchain olan Algorand (ALGO). Kripto strateji uzmanı, ALGO’nun yükseliş ivmesinin 1.00 doların üzerinde devam edeceğini düşünüyor.

“Bence 1.50-1.60 dolar arasına hareket iyi görünüyor. Yine de bundan çok daha yüksek bir spekülasyon yapma konusunda kendime güvenmezdim.” 

Algorand, yazının yazıldığı sırada 0.92 dolardan işlem görüyor ve bu da analistin hedefine doğru yaklaşık %70’lik bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.