Mart 28, 2022

Düşük Fiyatlı Üç Altcoin’in Fiyatı Bir Gün İçerisinde Fırladı, Kazanç %70’e Vardı

Düşük değere sahip üç altcoin, kripto piyasalarındaki yükseliş trendine uymayı başararak oldukça iyi bir performans gösterdi ve bir gün içerisinde %54’lük yükseliş kaydetti.

Çevrimiçi alışveriş yaparken ödül ve nakit para kazanımlarını arttırmaya yardımcı olan StormX (STMX), Pazar günü 24 saat içerisinde %54 gibi etkileyici bir yükseliş kaydetmeyi başardı.

STMX şu anda piyasa değerine göre en değerli 227. kripto varlık olarak tanımlanmış ve yazı yazılırken 0,022 dolardan işlem görüyordu.

Aynı gün içerisinde patlayıcı bir yükseliş hareketi gösteren diğer bir altcoin ise güvenlik ve merkeziyetsizleşme odaklı ancak ölçeklenebilirliği hedefleyen bir proje olan QuarkChain (QKC) oldu.

QKC, bu hafta sonu %70.5’lik oldukça kazançlar kaydetti ve 0.017 dolardan 0.0.029 dolara kadar yükseldi. QKC o seviyeden sonra geri çekildi ve şimdi 0.024 dolardan işlem görüyor.

Patlayan düşük sermayeli altcoinler grubuna dahil olan diğer bir altcoin, hızlı işlemler için tasarlanmış ve blok zincirlerini daha hızlı ve daha ölçeklenebilir hale getirmeyi amaçlayan bir protokol olan Zilliqa (ZIL) oldu.

Ninja in Pyjamas (NiP), RRQ ve MAD Lions e-spor takımlarıyla ortaklıklarının açıklanmasından günler sonra, yerel token ZIL bu hafta sonu bir günden daha kısa bir sürede %78’in üzerinde yükseldi.

ZIL ralli yapmaya devam etti ve şu anda yazı yazılırken son 24 saatte %17’nin üzerinde artışla 0.104 dolardan işlem görüyordu.

Bu arada, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yükseliş işaretleri vermeye devam ediyor. BTC şu anda son 24 saatte yaklaşık %5 artışla 47.032 dolardan işlem görürken, ETH aynı zaman diliminde %5’ten fazla artışla 3.323 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.