Nisan 30, 2022

Düşük Değerli Bu Altcoin, Piyasa Düşüşüne Meydan Okudu: %40’ın Üzerinde Artış!

Kripto piyasalarındaki mevcut ivme eksikliğine rağmen, düşük değerli, merkezi olmayan bir borsa (DEX) altcoin’i olan EROWAN yükselişiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sifchain’in (ROWAN) Ethereum tabanlı yerel token’ı EROWAN, 23 Nisan’da kaydedilen yedi günün en düşük seviyesi olan 0.12 dolardan yükselerek 0.1695 dolara kadar çıkmayı başardı. Bu da altcoin‘in %40’ın üzerinde değer kazandığı anlamına geliyor.

Piyasa değerine göre 252. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 0.164 dolardan işlem görüyor.

Sifchain, Cosmos (ATOM) standart geliştirme kiti ile oluşturulmuş çok yönlü bir DEX’tir. Geçen hafta proje, Protocol Monetary Trade Policy (PMTP) adı verilen yeni bir tokenomik sistem başlattı. Projenin ardındaki ekip bu gelişmeyi şu şekilde açıkladı:

“Çoğu protokol, yüksek APY’ler [yıllık yüzde getiriler] yoluyla likiditeyi teşvik eder. Kullanıcılar, enflasyonist APY’ler düştüğünde protokolü boşaltırlar ve bu da projelerin likiditelerini sürdürmesini zorlaştırır. APY’leri yüksek tutmak yerel token fiyatını düşürebilir. PMTP’yi bu soruna cevap olarak geliştirdik. 

PMTP, topluluğumuzun uzun vadede ROWAN likiditesini korumak ve tedarik etmek istemesi için ROWAN değerini artırmayı amaçlamaktadır. […] 

PMTP’den yararlanmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Takas ettiğinizde (swap) otomatik olarak uygulanır. Zamanla, ROWAN’ın satın alma gücü arttıkça bu takaslar giderek daha uygun hale gelecektir.”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.