DREP Coin Nedir? DREP Hakkında Herşey!

DREP, blockchain tabanlı bir itibar sistemidir. DREP, sahte haberler, hesaplar ve içerik sorununu ele almayı amaçlamaktadır. DREP’in merkezi olmayan itibar algoritması, çevrimiçi topluluğun çeşitli öğelerinin itibar değerini ölçecektir. DREP, itibar destekli para birimi ve itibara dayalı varlıkların yardımı ile itibar sisteminin belirteçlerini geliştirecektir.

DREP Skor Analizi

DREP kuruluşu, çeşitli endüstrilerdeki işletmelerin itibar değerlerini ölçen, paraya dönüştüren ve bir araya getiren bir ekosistem yaratmayı amaçlıyor. DREP bu pazarı teknik incelemelerinde araştırdı fakat araştırmalarda rakiplere rastlanmadı. İki ortak kurucu orta düzeyde deneyime sahipler ancak tüm deneyimleri doğrulanmamıştır. Üçüncü bir kurucu olduğu söylentileri olsa da doğrulanamamıştır.

Doğrulanabilir tek bir geliştirme ekibi üyesi ve CTO eksikliği var. DREP, yüksek standartlara sahip ve iyi işleyen bir kaç ayrı ürünü piyasaya sürdü. Platform 2019 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürüldü. Ancak herhangi bir Github bulunamadı ve sitedeki ekip görüntülerinin genel adlandırmaları vardı. CMO deneyim sahibi değildir. Pazarlama çabaları, kripto topluluğundan düşük bir tepki alarak ortalama düzeyde kalmıştır. Son uyarı ise, teknik incelemede veya kağıt üzerinde tartışılmayan düzenlemelerin dikkate alınmamasıdır.

DREP Token Kullanımı

DREP, platformun yerel token’ıdır. Drep, Ethereum tabanlı bir ERC20 token’dır. Toplam token talebinin %30’una denk gelen 3 milyar DREP token, ICO aracılığıyla satışa sunuldu. DREP token, kullanıcı büyüme sistemini belirtmek, kullanıcıları içerik hakkındaki olumlu ve olumsuz oylamaları için ödüllendirmek, işlemleri düşük maliyet ile yürütmek için kullanılır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.